Desktop Dungeons Rewind

0Desktop Dungeons Rewind indir - (Direkt indir)

Desktop Dungeons: Rewind; ödüllü, küçük boyutlu, taktiksel Dungeon Crawler oyununun 3D olarak yeniden oluşturulmuş hali.

Yeni bir krallık kurmak kolay değil: Kurnazlık, iş gücü ve bolca altın ister. Keseni aşan pahalı taverna ve bankaların parasını nasıl ödeyeceksin? En iyisi zindanlara in ve oradaki ölüm saçanların servetini bir şekilde çal.

Maceraya atıl – Değiştirebileceğin çeşit çeşit maceralardan seçimini yap. Bu küçük zindanları keşfet.

Keşfederek iyileş – Kapalı bölgeleri açarak can ve mana kazan. Ama gittiğin yolu iyi düşün yoksa son düşmanınla yüzleşmekten başka çaren kalmaz.

Öl. Başa Dön. Ve tekrar dene. – DDR’de artık ölümün pek de kaçınılmaz değil. Öldükten sonra, farklı bir strateji denemek için daha önceki bir noktadan zindanı baştan oynayabilirsin.

Krallığını inşa et – Korkunç ganimetleri altın karşılığında takas et ve en yetenekli maceracıları çekmek için yerleşim yerini geliştir.

Arkadaşlarına nasıl yapıldığını göster – Günlük çevrimiçi mücadeleler.

Desktop Dungeons’ın çığır açmasını sağlayan her şeyi keşfet: yenilikçi oyun tasarımı, yüzlerce saatlik içerik, günlük çevrimiçi mücadeleler, Danny Baranowsky ve Grant Kirkhope tarafından yapılmış harika müzikler, tüm DLC’ler ve daha fazlası!


Desktop Dungeons Rewind indir - (Direkt indir)

5.443
OYUN BİLGİLERİ 20 Nisan 2023 16:19
Desktop Dungeons Rewind

Tür: Oyun, Strateji

Platform: PC

Boyut: 430 MB

Crack: SKIDROW

Tarih: 18 Nisan2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?