Demons Roots

0İblis Lord’un yenilgisinden sonra kalan iblisler Karanlık Diyar’a kaçtı. Bin yıl sonra, nesli tükenmek üzere olan iblisler, son bir hayatta kalma mücadelesi için insan dünyasını yeniden istila etmeye karar verir. Ancak yıllar sonra karanlıkta döndükleri dünya artık eskisi gibi değildir.

İnsanlar hemcinslerine düşman oldular. Ezilen ve mağlup olan fakirler beklenmedik bir müttefik bulur: bin yıl önce insanlığa terör estiren aynı iblisler. İblislerle birlikte, özgürlüklerini kazanmak ve evleri diyebilecekleri bir dünya yaratmak için dünyanın galiplerine, tüm gücü ellerinde tutanlara karşı savaşırlar.

İblisler, bir FBI ajanı ve hatta bir gladyatör dahil olmak üzere eklektik bir karakter kadrosunun yanında iblis Deathpolca olarak oynayın. Her seferinde bir ülke kıtayı fethederken iblisleri dünya hakimiyetine yönlendirin.

Hikayenin dönemeçlerinde gezinirken çeşitli öğeler ve beceriler kazanın, ardından bunları güçlü düşmanlarla savaşmak için kullanın. Bir meydan okuma arıyorsanız, gizli hazineyi bulun ve ezici süper patronlarla yüzleşin.

Unutulmaz Bir Oyuncu Kadrosuyla Tanışın
Dünya hakimiyeti arayışınızda ilerlerken, sevimli müttefiklerden iğrenç kötü adamlara kadar çok çeşitli karakterlerle tanışacaksınız. Davanıza katılmaya kimi ikna edeceksiniz ve son nefeslerine kim karşı çıkacak?

Çalarken Müziğin Kilidini Açın
Popüler besteci Shade’in yedi orijinal şarkısı da dahil olmak üzere bir dizi unutulmaz melodiyle, daha önce duyduğunuz tüm şarkıları dinlemek için oyunun ses testine erişebilirsiniz. Katılmaktan ve kalbinizin arzusuna göre dünya hakimiyetiniz üzerinde düşünmekten çekinmeyin.


6.404
OYUN BİLGİLERİ 15 Ocak 2023 18:13
Demons Roots

Tür: Bağımsız Yapımcı, Macera, Oyun, RPG

Platform: PC

Boyut: 2.18 GB

Crack: GOG

Tarih: 14 Ocak 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?