Demon Turf: Neon Splash

0Demon Turf: Neon Splash indir - (Direkt indir)

Woah! Beebz ve arkadaşları bir tablonun neonlarla kaplı dünyasına çekildiler ve oradan defolup gitmeleri gerekiyor! Eve dönmek için platform becerilerinizi kullanarak bu tehlikeli ve sürrealist ortamlardan kaçabilir misiniz?

ÖZELLİKLERİ
Bu tablo şaka değil! Parlak neon renklerle dolu bu gerçeküstü dünyaları keşfedin ve 2D ve 3D sanatın sarhoş edici kombinasyonunun tadını çıkarın!

Beebz en iyi yaptığı şeye odaklanacak! Platform oluşturma! Kesintiler veya savaşlar olmadan sabit bir ivmeyi koruyun, her şey her zamankinden daha hızlı ve daha iyi olan platform oluşturma ile ilgili!

Mükemmellik için ayarlanmış benzersiz bir kontrol noktası sistemi! Sınırsız olarak istediğiniz zaman kendi kontrol noktalarınızı yerleştirin! Geri adım atmak kaybedenler içindir!

Yapacak çok şey var! Size sürekli olarak rekor bir hızda tanıtılan çok sayıda benzersiz zorluk ve tehlike ile özenle hazırlanmış 10 seviyeyi keşfedin!

Önyüklemek için eğlenceli bir anlatı ile set parçası seviyeleri! Ne de olsa, Beebz tabloya tek başına kapılmadı ve arkadaşları kesinlikle birer karakter!

Tamamlamanız için bir sürü ek hedef, örneğin: Tüm tatlıları bir seviyede toplamak, 10 remix seviyesinin kilidini açan gizli vinili bulun!

Remix seviyeleri?! Bahse girerim! Ve aldanmayın, bunlar yepyeni zorluklarla tamamen yeni seviyeler olacak şekilde ustalıkla hazırlanmış! A-oyununuzu getirseniz iyi olur!

Oyunu %100 tamamlarsan seni neler bekliyor kim bilir? Yapıyoruz ve oldukça tatlı, bu yüzden yapmalısın.

Koleksiyonlarınızla satın alabileceğiniz 6 ince ayarlı değişiklik: Tatlılar! Yalnızca en iyinin en iyileri, örneğin fazladan bir vuruş noktası ekleyen, ince ayar yapan veya yeni hareket
kümeleri ekleyen modlar vb. Görünüşünüzü bile değiştirirler!

Liderler, bebeğim! Bu doğru, dünyanın en iyi zamanları için yarışın ve cesaretinizi gösterin!

Fotoğraf Modu! Bakın, bu noktada zorunlu ve Beebz selfie çekmede gerçekten çok iyi! Çekilin!

Ayarlar bolca! Cidden, bu şey seçeneklerle dolu, bu yüzden oyununuzu olmasını istediğiniz gibi özelleştirin!


Demon Turf: Neon Splash indir - (Direkt indir)

2.540
OYUN BİLGİLERİ 22 Nisan 2022 19:04
Demon Turf: Neon Splash

Tür: Aksiyon, Bağımsız Yapımcı, Macera, Oyun, Platform

Platform: PC

Boyut: 716.9 MB

Crack: GOLDBERG

Tarih: 14 Nisan 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?