Demon Slayer Kimetsu no Yaiba The Hinokami Chronicles

7Dövüş oyunları ve hikaye modları yağ ve su gibi olabilir. Düzgün bir şekilde karıştırılması zor bir şey, çünkü ana konuşma yönteminiz iki karakterin birbirini yumruklaması olduğunda bir hikayeyi iyi anlatmak zor.

Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba – The Hinokami Chronicles, mükemmel hikayesini anlatmakla bu hikayeyi eğlenceli hale getirmek arasındaki dengeyi asla tam olarak sağlamayan tek oyunculu moduyla bu soruna bir istisna değildir. Ancak neyse ki, arena tabanlı dövüşü hızlı, tatmin edici ve özellikle çok oyunculu modda yaklaşılabilirlik ile derinlik arasında güzel bir denge kuruyor.

Hinokami Chronicles, uyarlandığı manga ve anime ile aynı arsayı takip ediyor, baştan başlayarak ve ardından Mugen Train arkının sonuna kadar ilerliyor.

Demon Slayer’a aşina değilseniz, Tanjiro ve Nezuko Kamado’nun iblislerin ailelerini öldürmesini ve Nezuko’yu bir iblise dönüştürmesini, ikilinin intikam arayışını ve Nezuko’yu yeniden insan yapmanın bir yolunu aramasını anlatıyor.

Bu hikayenin çoğu, kusursuz bir şekilde işlenmiş oyun içi ara sahneler aracılığıyla yeniden anlatılıyor ve bunların tümü, anime serisinin oyuncu kadrosu tarafından hem İngilizce hem de Japonca olarak tamamen seslendiriliyor.

Karakterlere, onların yaylarına ve genel olay örgüsüne yatırım yapmak için Demon Slayer’a aşina olmanıza gerek yok.

Bunların çoğu, doğal kolaylıkla aptalca, içten ve ciddi arasında değişen senaryonun kalitesine hitap ediyor, ancak seslendirme kadrosuna eşit derecede övgüde bulunulmalı – özellikle Tanjiro ve korkak arkadaşını oynayan Zach Aguilar ve Aleks Le. , Zenitsu ve her yerde olağanüstü performanslar sunan bir oyuncu kadrosunda bile öne çıkıyor.

Ara sahneler, dövüşler arasında biraz uzun sürebilir, ancak orijinal hikaye burada olduğu gibi yeniden anlatılırken ödenmesi gereken küçük bir bedeldir.

Ancak The Hinokami Chronicles, bu tanıdık sahneler arasında dolaşıp Demon Slayer dünyasını keşfetmenizi sağladığında, bir tür sürüklenme haline geliyor.

Bu iki nedenden dolayı utanç verici: birincisi, çünkü Demon Slayer’ın hikayesi bu ekstra bölümler olmadan yeterince eğlenceli; ve ikincisi, çünkü yaklaşık olarak dokuz ila 12 saatlik hikaye modunu oynamak, muhtemelen zamanınızın çoğunu geçirmek isteyeceğiniz Versus modu için her oynanabilir karakterin kilidini açmanın tek makul yolu.

Ayrıca Versus modu dövüşlerini öğüterek de kilidini açabilirsiniz, ancak bunu yapmak o kadar uzun sürer ki buna değmez, bu da sadece çok oyunculu için buradaysanız harika değil.

Bu gerçek PC versiyonu değildir, Emulator kullanarak PC'de Oynamaya Hazırdır.


51.553
OYUN BİLGİLERİ 7 Ağustos 2022 14:28
Demon Slayer Kimetsu no Yaiba The Hinokami Chronicles

Tür: Aksiyon, Dövüş, Macera, Oyun, Yıldız Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 5.9 GB

Crack: REPACK

Tarih: 15 Ekim 2021

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?