Democracy 4 Country Pack

1Üst düzey siyasi strateji oyunu geri döndü

Binlerce sanal vatandaşın görüşlerini, inançlarını, düşüncelerini ve ön yargılarını modellemek için tasarlanan özel bir sinirsel ağ üzerine kurulan Democracy 4, siyasal simülasyon oyunlarının zirvesidir.

Yepyeni vektörel grafik motoru oyuna daha uyarlanabilir ve pürüzsüz bir kullanıcı arayüzü sağlıyor.

Serinin dördüncü oyunu hem geçmişi temel alıyor hem de medya raporları, koalisyon hükümetleri, acil durum güçleri, üç partili sistemler gibi yeni özellikler ve enflasyonu, yolsuzluğu ve modern siyasi fikirleri yöneten daha sofistike bir simülasyon içeriyor.

Democracy 4, siyasi görüşlerinizi test etmek için ideal bir sandbox. Hepimiz siyasetçilerin pek işe yaramadığını ve kendimizin daha iyi iş çıkarabileceğini düşünürüz, peki ya bu doğru mu?

Bir taraftan bütçeyi, diğer taraftan anketleri takip ederken ve aynı zamanda terörist saldırılarına karşı hazırlıklı olmak için bir şekilde zaman yaratırken, toplumu daha ileriye götürmek amacıyla çalıştığın sırada iktidarda kalmanın düşündüğünden daha zor bir iş olduğunu göreceksin.

Demokrasi 4 – Ülke paketi, yönetmeniz için oyuna altı yeni ülke ekler:

Yunanistan, İrlanda, İsviçre, Polonya, Türkiye, Brezilya

Her ülkenin başa çıkması gereken kendi zorlukları ve sorunları var! Siyasi olarak tarafsız İsviçre’nin zengin doğrudan demokrasisini nasıl yönetmeyi seçeceksiniz?

Kömür seven Polonya’yı bir çevre cennetine dönüştürebilecek misiniz? Brezilya’nın gecekondu mahallelerindeki herkesi yoksulluktan kurtarabilir misin? Ve laik bir topluma yönelik girişimleriniz Katolik İrlanda’da kabul görecek mi?

İrlanda Cumhuriyeti, ünlü düşük kurumlar vergisi oranı olmadan yaşayabilir bir ekonomi sağlayabilir mi?

Bu altı yeni ülkenin insanlarına empoze etmeyi seçtiğiniz siyasi ideolojiyi deneyerek eğlenin.

Bunun Demokrasi olduğunu unutmayın, siyasi yolculuğunuza halkı da götürmeniz gerekiyor!


23.661
OYUN BİLGİLERİ 11 Ekim 2022 16:12
Democracy 4 Country Pack

Tür: Bağımsız Yapımcı, Ek Paketler, Simulasyon, Strateji, Türkçe Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 616.16 MB

Crack: RAZOR1911

Tarih: 10 Ekim 2022

Dil: Türkçe

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?