Deliverance & Reign

0Deliverance & Reign indir - (Direkt indir)

Hem sıkı hayranlar hem de yeni gelenler için inşa edilmiş, roguelike deste oluşturma mekaniklerini kullanarak Good’un Evil’e meydan okuduğu gotik bir savaşa katılın!

Yolunuzu seçin: Alaric’in dehşetinden Kurtuluş’u getirin ya da tirana dönüşüp Hükümdarlığını savunun.

Kurtuluş ve Hükümdarlık, son derece farklı iki oyun moduna bölünmüş eksiksiz ve karmaşık bir deneyimdir: Kurtuluş ve Hükümdarlık.

Her mod benzersizdir ve tamamen yeni, birbirine bağlı bir oyun gibi hissettirir!

İlerlemenizin bütünlüğünü sağlamak için ayrı Kaydetmeler, İlerleme ve Başarılar ile bunlar arasında istediğiniz zaman serbestçe geçiş yapın.

Çok çeşitli kartlar ve oyun stilleri ile destenizi yükseltip genişleterek kendi yolunuzu seçin.

Türün yeni başlayanlar ve sıkı hayranları için tasarlanan Kurtuluş ve Hükümdarlık, Roguelike Deste Oluşturma için mükemmel bir giriştir, ancak aynı zamanda birden fazla Cehennem Katmanıyla – sizi özüne kadar test edecek zorluk değiştiricilerle eski oyunculara meydan okur!

KURTULUŞ
Cesur bir kahraman olun ve Alaric’in kalesine saldırın, onun terör saltanatına son verme arayışınızda onun acımasız canavar sürüsüne karşı savaşın.

Tahtının sizi beklediği en üst kata çıkarken tehlikeli koridorlarda ilerleyin.

Sınıfınızı ve başlangıç ​​kartlarınızı dikkatle seçin! Hayatta kalmanız, güçlü ve zayıf yönlerinizi ne kadar iyi yönetebileceğinize bağlıdır – neyi alıp neyi geride bırakacağınızı öğrenmelisiniz.

Her Sınıfın kendine özgü buff’ı, debuff’ı ve kaynağı olduğunu unutmayın!

Her katın sonunda, kendinizi başka bir girişim için güçlendirmek üzere geri çekilmeyi ve tüm hazinelerinizi saklamayı seçin veya daha büyük ödüller için cesurca ilerleyin… muazzam riskler göze alarak.

Fethedilecek 4 kat var ve her biri, stratejik zihninizin sınırlarına kadar test edileceği benzersiz bir Boss Savaşı ile sonuçlanıyor.

Ancak dikkatli olun: Çok fazla zaman kaybederseniz, en korkunç yaratıklar inlerinden çıkıp sizi paramparça edecek!

Alaric’i en zayıf noktasında yenecek kadar cesur olanlar, en çetin oyunculara bile diz çöktürecekleri kesin olan zorluk değiştiricileri olan Cehennem Katmanlarının kilidini açacaklar.


Deliverance & Reign indir - (Direkt indir)

8.349
OYUN BİLGİLERİ 19 Mayıs 2023 15:46
Deliverance & Reign

Tür: Oyun, Strateji

Platform: PC

Boyut: 2.23 GB

Crack: TENOKE

Tarih: 18 Mayıs 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?