Deep Rock Galactic Survivor

0Hoş geldin, Hayatta Kalan!
DEEP ROCK GALACTIC: SURVIVOR tek oyunculu hayatta kalma benzeri bir otomatik nişancı oyunudur. Deep Rock Galactic’in tüm cephaneliğini kullanarak ölümcül uzaylı ordularıyla mücadele et, değerli madenler çıkar ve güçlü geliştirmelerin kilidini aç. Tüm Hoxxes Gezegenine karşı bir cüce!

MADENCİLİK İLE MERMİ CEHENNEMİNİ TERSİNE ÇEVİR
Böcekleri öldür, teçhizatını geliştir ve Hoxxes’in ölümcül mağaralarında daha da derinlere in. Yıkıcı bir sürü silah toplayıp bir araya getir, hızlı ve çılgın savaşlarda uzaylı canavarların üzerine dalgalar hâlinde cehennemi yaşat ve mağara duvarlarının derinliklerindeki değerli zenginlikleri toplamak için tünel kaz. Her görev, Deep Rock Galactic’ten bildiğin gibi, prosedürel mağara üretimi ve düşman dalgaları kullanılarak benzersizdir.

DAHA GÜÇLÜ OLMAK İÇIN GÖREV HEDEFLERİNİ TAMAMLA
Derinlere dal, Madenci! Kaçış Kapsülü seni bunaltıcı karanlığa bıraktığında artık tek başınasın demektir. Şirket tarafından belirlenen görev hedeflerini tamamla, daha ölümcül ve kazançlı karşılaşmalarda şansını denemek için zamanında Kaçış Kapsülü’ne geri dön. Daha da güçlenirken gezegenin derinliklerine doğru ilerle, görevinizin sonuna kadar hayatta kal ve sonrasında yüklü ganimet çuvalınla birlikte oradan çık.

DEEP ROCK, YEPYENİ BİR BAKIŞ AÇISIYLA
Deep Rock Galactic evreni milyonlarca oyuncu tarafından seviliyor ve şimdi onu yepyeni bir tek oyunculu odaklı şekilde deneyimleyebilirsin! Her görevi yukarıdan aşağıya bir bakış açısıyla oyna ve Hoxxes’in mağaralarında daha önce hiç görmediğin şekilde gezin. Tecrübeli madenci Deep Rock gazileri Deep Rock Galactic’ten çok şey tanıyacak ve eğer yeni katılan bir Çaylak madenci isen: Hoş geldin! Aramıza katıldığın için çok heyecanlıyız. Burayı seveceksin. Yönetim bunu talep ediyor!


14.766
OYUN BİLGİLERİ 16 Şubat 2024 01:29
Deep Rock Galactic Survivor

Tür: Aksiyon, Erken Erişim, Oyun

Platform: PC

Boyut: 1.21 GB

Crack: EARLY ACCESS

Tarih: 14 Şubat 2024

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?