Deathbulge Battle of the Bands

0Deathbulge Battle of the Bands indir - (Direkt indir)

Hasta ve gülünçlere yakınlığı olan müzikal temalar içeren bir rol yapma oyunu. Hikaye, katılımcıların müzikle saldırabileceği ve saldırıya uğrayabileceği ölümcül bir grup yarışması etrafında dönüyor.

ÖZELLİKLER:

Grubu, her biri kendi saldırılarına, avantajlarına ve sansasyonel görünümüne sahip, aralarından seçim yapabileceğiniz 9 müzik temalı sınıfla özelleştirin.

Ne kadar açık olursa olsun, karşılaştığınız her kapıyı tekmeleyin.

Bazı kapılar tekmelenemeyecek kadar güçlü olacaktır. Bu yüzden yeterince güçlü olana kadar kapı tekmeleme becerinizi yükseltmek için daha zayıf kapıları tekmelemelisiniz.

BAR ETKİLERİNE odaklanan süslü savaş sistemi. Sıra tabanlı dövüşe gerçek zamanlı öğeler getirerek, dönüşler ARASINDA yaşananlar büyük fark yaratır.

BATTLE’da ekstra avantajlar için SAVAŞ CEKETİNİZE grup logoları dikin. Rastgele Karşılaşma Yok! Boş zamanlarınızdan kaçınmanız için canavarlar sahada gösterilecektir.

SIIICK ve OH RIGHT ON gibi şeyler söylemenizi sağlayacak orijinal film müziği.

Mizah, absürtlük ve çok çeşitli renkli karakterlerle dolup taşan, kendilerini MAKSİMUM TO ifade edecek çok sayıda diyaloglu yüzle donanmış. 100’den fazla benzersiz NPC ile dolu zengin bir dünya.
EŞYALARIN bile kişiliği vardır. Jenerik “SAĞLIK İKSİRİ”ne güle güle deyin. Yerel NPC Barry Friendly, buradaki sakinleştirici içeceklerle ilgileniyor.

Sağlığınız azaldığında kendinizi bir fincan sıcak BARRY FRIENDLY’S TEA’ya bırakın. Belki bir noktada Barry ile tanışma zevkine bile sahip olursun.

Dövüştüğünüz düşmanlardan biri kaykaycı bir ornitorenk.


Deathbulge Battle of the Bands indir - (Direkt indir)

3.149
OYUN BİLGİLERİ 9 Ağustos 2023 14:21
Deathbulge Battle of the Bands

Tür: Bağımsız Yapımcı, Oyun

Platform: PC

Boyut: 1.44 GB

Crack: TENOKE

Tarih: 8 Ağustos 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?