Death or Treat

0Son zamanlarda Cadılar Bayramı ruhunun yitirilmesi nedeniyle GhostMart iflasın eşiğinde. FaceBoo! kurucusu Clark Fackerberg, HallowTown sakinlerinin Cadılar Bayramı şevkini ve umudunu tüketen Storyum adlı ilacı dağıtıma soktu. Scary ise Cadılar Bayramı ruhunu geri getirip işlerini yeniden yoluna koymak için FaceBoo! ve Darkchat, Deviltube ile RipTok adlı üç departmanını yok etmek zorunda!

Roguelite ve hack & slash tarzındaki 2B bir aksiyon oyunu olan “Death or Treat”, elle çizilmiş ortamlar ve geleneksel stilde animasyonlar sunuyor. Tüm dünyaları keşfetmek ve akın akın saldıran düşmanları alt etmek için farklı silahlar ile becerilerden faydalan.

Bu oyunda, Cadılar Bayramı’na özel şeker imalatının bir numaralı ismi Ghost Mart’ın sahibi olan Scary karakterine bürüneceksin.

Devasa dünyalarda dolaş, yeni haritaları keşfet ve akın akın saldıran düşmanlar karşısında hayatta kalmaya çalış. Kolay bir görevle karşı karşıya değilsin. Keşfettiğin her dünya, bir öncekinden daha da zkarmaşık olacak. Darkchat, Riptok ve Deviltube ile başlayıp sonuncu ama en önemli bölge olan, destansılığın zirvesindeki FaceBoo!’ya ulaşmalısın.

Savaş, Death or Treat oyununun temel taşlarından biri. Bu katıksız hack’n slash aksiyonunda, favori silah tarzını (hızlı, ağır veya menzilli) seçip gerçek düşman topluluklarıyla yüzleşirken havada süzülüp kalabalıklara var gücünle saldırman ve çevik hamlelerle düşmanlarının zayıf noktalarını bulman gerekiyor.

HallowTown’da karşına çıkacak mağazaların her biri, işletmene farklı kazançlar getirebilir. Frank’in Demirci Ocağında yeni silahlar yapabilir veya DetoxBucks’tan şifalı iksirler satın alabilirsin. Dükkânının vampir satıcısı Joe Bite Them, deponda yer açmana yardımcı olurken Pumpkin ekibi ise sana büyü yapmayı öğretecek. Son olarak elindeki malzemeleri takas ederek daha fazla şeker edinmek için Pumpkin©’e uğramayı unutma!


9.521
OYUN BİLGİLERİ 12 Mayıs 2023 15:21
Death or Treat

Tür: Aksiyon, Bağımsız Yapımcı, Oyun

Platform: PC

Boyut: 14.19 GB

Crack: TENOKE

Tarih: 11 Mayıs 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?