Death in the Water 2

2Death in the Water 2 indir - (Direkt indir)

DİKKAT
Sulara dikkat edin, gizemli ve ürkütücü bir tehdidi gizlerler. Eski bir Kraken canavarı olan Death, bu gergin sualtı korku hayatta kalma oyununda her hareketinizde peşini bırakmaz. Güzel ama tehlikeli bir su altı dünyasını keşfederken güçlü silahlar ve yükseltmeler kullanarak hayatta kalmak için savaşın.
Oyun
Death in the Water 2 özünde dalga tabanlı bir nişancı oyunudur, ancak ürkütücü korku ve gerilim unsurlarını kalp atışlarını hızlandıran adrenalinle dolu aksiyonla birleştirir.

Her dalış (dalga) tipik olarak, hızın biraz daha yavaş olduğu ve size hazineyi ve diğer toplanabilir öğeleri bulmanın yanı sıra yönünüzü bulma şansı veren keşif öğeleriyle başlar.

Bu aşamada, siz harabeleri, enkazları ve resifleri araştırdıkça gerilim artıyor. Köpekbalıkları ve yaratıklar pasiftir ve gerçek köpekbalıklarının davranışları gibi, kışkırtılmadıkça size her zaman saldırmayabilir.

Dalış sırasında herhangi bir aşamada Ölüm (Kraken) tüm yaratıklara bir zihin kontrol saldırısı başlatacak ve birincil hedef siz olmanızla birlikte bir beslenme çılgınlığı başlayacak.

Bir sonraki dalgaya geçmeden önce hayatta kalmanız ve dalış hedefini tamamlamanız gerekecek. Bir sonraki dalışa ilerledikçe zorluk artar ve işler daha da çılgın bir hal alır. Açık dünya haritasını keşfederken gerilim ve aksiyonun birleşimi onu inanılmaz derecede bağımlılık yapar.

Açık Dünya
Death in the Water, dalışlar sırasında keşfetmeniz için büyük bir açık su altı dünya haritasına sahiptir.Talasofobinizi test edecek enkazları, resifleri, mağaraları, harabeleri ve korkunç açık suları keşfedin.

Kraken’i alt etme görevinizde size yardımcı olacak gizli hazineleri ve diğer sırları bulun.

Yaratıklar
Death in the Water 2, hem gerçek hem de fantaziye dayalı, inanılmaz derecede gerçekçi prosedürel animasyonlu yaratıkların kapsamlı bir listesine sahiptir.Düşmanlar, sizi bulmak için görüntü, ses veya koku kullanarak sizi avlarken çevreye gerçekçi tepkiler vererek dünyayı dolaşacak.


Death in the Water 2 indir - (Direkt indir)

56.186
OYUN BİLGİLERİ 27 Ocak 2023 16:21
Death in the Water 2

Tür: Aksiyon, Hayatta Kalma Oyunları, Korku, Oyun, Türkçe Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 7.10 GB

Crack: TENOKE

Tarih: 26 Ocak 2023

Dil: Türkçe

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?