Death From Above

0Death From Above, Rusya’nın Ukrayna’yı işgali sırasında geçen kısa, yaklaşık 90 dakikalık, tek oyunculu atari tarzı bir drone oyunudur.

Düşman kuvvetleriyle savaşan, değerli teçhizatı kurtaran ve çatışma nedeniyle kesintiye uğrayan önemli iletişim hatlarını eski haline getiren Ukraynalı bir askeri insansız hava aracı operatörü olarak oynayacaksınız.

Ama hepsi bu kadar değil. Death From Above’ı diğerlerinden ayıran şey, bunun sadece bir oyun değil, aynı zamanda bir etki yaratmak için bir araç olmasıdır!

Net gelirin %30’u, Ukrayna Silahlı Kuvvetlerine saldırı dışı yardımı destekleyen iki Ukrayna kuruluşu arasında eşit olarak paylaştırılacak: Come Back Alive ve Army of Drones.

Bu şekilde, satın alma işleminizin değerli bir amaca katkıda bulunduğundan emin olabilirsiniz. Maçta berabere kaldıktan sonra, net gelirimizin %70’ini bu hayırlı amaçlara göndererek bu katkıyı artıracağız. Kalan% 30, oyunu daha da geliştirmek için yatırılacak.

Ana Özellikler:
Operatör ve Drone arasındaki etkileşim

Drone’nuzun cephanesini bitirdikten sonra, yeniden silahlanmak için operatörünüzün konumuna dönmelisiniz. Hızlı ve kolay takviye için düşman bölgesinin derinliklerine girme riskini alın veya hayatta kalmanızı garantilemek için mesafeli kalın!

Ukrayna bozkırlarını Rus işgalcilerden temizleyin!

Karargah kamplarını, araçları ve askeri depoları araştırın, bombalayın ve yok edin; odaklanın ve etkinizi en üst düzeye çıkarmak için yukarıdan aşağıya ve üçüncü şahıs bakış açıları arasında geçiş yapın!

İletişim hatlarını eski haline getirmek için kontrol kulelerini ele geçirin!

Bölgede devriye gezin, savunmaları etkisiz hale getirin, ardından başarılı bir görev için operatörü getirin!


22.711
OYUN BİLGİLERİ 24 Haziran 2023 14:18
Death From Above

Tür: Aksiyon, Erken Erişim, Oyun, Simulasyon

Platform: PC

Boyut: 7.06 GB

Crack: EARLY ACCESS

Tarih: 25 Mayıs 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?