Deal & Wheeler

2Deal & Wheeler indir - (Direkt indir)

Dünyanın en geniş kapsamlı araba satma simülasyon oyunu. Geniş ve kaliteli açık dünya haritasında kendi büyük imparatorluğunuzu kurun. Araba alın ve araba satın. Çevrenizi geliştirin ve büyük bir iş adamı olun. Pes etmeyin ve hayallerinizin peşinden koşun.

Deal & Wheeler ile büyük bir galeri sahibi olun.
Bir market çalışanı olarak yola çıktığınız bu zorlu mücadelede kendinizi geliştirin ve etki alanınızı güçlendirin.

Hayallerinizin peşinden koşun ve bir oto galeri açın. Onlarca hatta yüzlerce arabanın satışa sunulduğu araba pazarına gidin ve bütçenize uygun arabayı alarak ilk ticaretinize başlayın. Müşterilerinizle pazarlık yapın ve arabanızı istediğiniz fiyata satın. Daha sonra yeni bir araba alın ve ticaret ağınızı güçlendirin.

BÜYÜK BİR TİCARET AĞI KURUN
Her bölgesine erişim sağlayabileceğiniz açık dünya haritasında ilk oto galerinizi alın ve araba ticaretine başlayın. Otomobil pazarları keşfetmek için haritadan yardım alın ve ilk arabanızı almak için yola çıkın. İster yürüyerek gidin isterseniz otobüse binin. Hatta isterseniz otomobil pazarına taksi ile gidin.

Otomobil pazarında yer alan birçok satıcı ile etkileşime geçin. Bütçenize en uygun arabayı seçin ve sahibi ile pazarlığa girin. Pazarlığı kazanın ve arabayı alın. Arabaya binin ve galerinizin yolunu tutun.

Almış olduğunuz arabanızı ister aldığınız şekilde satın isterseniz de geliştirerek satın. Satın aldığınız arabanızı oto tamire götürün. Masraflarını hesaplatın ve arabanın değerini yükseltme fırsatı yakalayın.


Deal & Wheeler indir - (Direkt indir)

32.670
OYUN BİLGİLERİ 2 Mayıs 2023 14:08
Deal & Wheeler

Tür: Erken Erişim, Oyun, Simulasyon, Strateji, Türkçe Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 5.17 GB

Crack: EARLY ACCESS

Tarih: 30 Nisan 2023

Dil: Türkçe

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?