Deadwater Saloon

0Karakterinizi Oluşturun
Eski batıda zengin ve dinamik bir karakter olarak oynarken, Mixology, Seduction ve Sneakiness gibi özelliklerinizi oyun tarzınıza uyacak şekilde tamamen özelleştirebileceksiniz.

İtibarınızı korumak ve evlenmek gibi hem hayatınızı hem de salonunuzu yöneteceksiniz. Hastalık, yaşlanma, akıl sağlığı ve bağımlılıkların etkileriyle mücadele edeceksiniz.

İlişkileri Oluştur
Gezginlere ayrı bir içki salonu sağlayın, efsanenizi canlandıracak ve efsanenizi inşa edecek efsanevi hikayeler kazanın.

Kasaba halkıyla etkileşime girerken, demirciler, şerifler ve vaizlerle dostluklar kurun, romantik müstakbel partnerler veya şantaj yapın, sizi tehdit edenleri kaçırın ve öldürün.

İnşa edin
Salonunuzu sıfırdan inşa edin. Duvarları genişletin, genelevler, afyon yuvaları, yüksek bahisli kumar odaları ve korkuluklu verandalar inşa edin.

Tükürük hokkaları, masalar, sandalyeler, el yapımı barlar, piyanolar, avizeler ve elmas toz aynaları satın alın ve yerleştirin.

Üstesinden gelin
İçki, yiyecek, silah ve afyon stoklayarak karmaşık bir ekonomi sistemi içinde gelişin. Müşterilere hizmet etmek için çeşitli içecek ve yiyecekleri araştırın.

Barmenler, aşçılar, sunucular, fahişeler, krupiyeler, piyanistler ve fedailer dahil olmak üzere kasaba halkı içinden personel kiralayın ve yönetin.

Tam potansiyellerine ulaşmalarına yardım edin ya da ateş edin ve onları daha yetenekli olanlarla değiştirin.

Bir Kasaba İçinde Var Olun
Bir arazi şeridiyle başlayın ve etrafınızda bir batı kasabasının inşa edilmesini ve sayısız vatandaş ve işletmeyi beraberinde getirmesini izleyin.

Yüzlerce Etkinlik
Doğanın güçleriyle, her şeye burnunu sokan müşterilerle, ateşli Vaizlerle, rakip haydut çeteleriyle ve çok daha fazlasıyla yüzleşin.

Bir noktada, daha uzun etkinlik zincirlerinde daha güçlü ve daha zorlu düşmanlar tarafından test edileceksiniz. Ne seçerseniz seçin, seçimlerinizin sonuçlarıyla yüzleşeceksiniz. Sınır, affedilmeyen bir yerdir.


9.764
OYUN BİLGİLERİ 16 Eylül 2022 14:04
Deadwater Saloon

Tür: Macera, Oyun, Simulasyon, Strateji

Platform: PC

Boyut: 1.41 GB

Crack: GOLDBERG

Tarih: 13 Eylül 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?