Deadly Dozen Reloaded

0Deadly Dozen Reloaded indir - (Direkt indir)

Deadly Dozen Reloaded, orijinalin tam bir yeniden çevrimidir. Yükseltilmiş haritalar, grafikler ve görevlerle yeni bir motorda yapılan Reloaded, bu klasik seriyi alıyor ve modern izleyicilere bir patlama ile getiriyor.

Ölümcül Düzine, işin hızlı ve ne pahasına olursa olsun yapılması gerektiğinde savaşa gönderilen gizli askerlerden oluşan seçkin bir kuvvettir. Vahşi, asi, askeri uyumsuzlar, İkinci Dünya Savaşı’nın en tehlikeli görevleri için mükemmeller. Keskin Nişancılar, Yıkım Uzmanları, Sağlık Görevlileri ve daha fazlası arasından seçiminizi yaparak mayınlarla dolu arazileri, düşman üslerini ve tankla korunan sınırları aşın. Düşman manzarasını süpürmek ve yeteneklerini en iyi şekilde kullanmak için seçtiğiniz takım arasında geçiş yapın.

Gökyüzünü havaya uçurmak için daha fazla düşman, daha fazla bina ve daha fazla nesneyle dolu 10 farklı haritada gizlice ilerleyin. Bu parlak yeni tamamlama kupalarını güvence altına almak için seviyeleri farklı bir ekip veya silah teçhizatı ile tekrar oynamak için kendinize sorun. Bir İkinci Dünya Savaşı klasiğinin bu modern versiyonunda iyileştirilmiş grafikler, dokular ve hava efektleri sizi aksiyona getiriyor.

Takımınızı seçin

Oyundaki her varlık, doku ve seviye için kapsamlı grafik revizyonu
Tüm platformlarda modern FPS oyuncularını desteklemek için yükseltilmiş kontroller
Sürülebilir WII askeri araçları sizi düşmanın ininden HIZLI çıkaracak
Her geniş harita, daha eksiksiz bir deneyim için düşmanlar, arabalar, binalar, mayınlar ve daha fazlasıyla doludur.


Deadly Dozen Reloaded indir - (Direkt indir)

18.123
OYUN BİLGİLERİ 29 Nisan 2022 17:10
Deadly Dozen Reloaded

Tür: Aksiyon, FPS, Oyun, Strateji

Platform: PC

Boyut: 18.1 GB

Crack: FLT

Tarih: 29 Nisan 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?