Deadlink

0Deadlink indir - (Direkt indir)

Deadlink, roguelite unsurlarına sahip bir siberpunk FPS’dir.

Deneysel Deadlink projesine katılan ilk operatör sizsiniz.

Dünyanın en güçlü şirketlerinin planlarını engellemek için bir görevde, otonom bir savaş kabuğuna pilotluk yapın, sıkışık gecekondu mahalleleri, çarpık laboratuvarlar, kirli depolar ve şık ofis binaları arasında savaşın.

Ölümcül bir cephaneye sahip olun, becerilerinizi ve teknolojinizi yükseltin, yıkılabilir ortamları harap edin ve kurumsal kar marjlarını azaltın – hepsi aynı anda.

Kurumsal Güvenlik Ajansı’nın en büyük silahı sizsiniz ve şirketlerin ve onların karanlık anlaşmalarının güvenli olduğundan emin olmak sizin işiniz.

Karargahtaki ekip sizi desteklerken, inkar edilebilir bir askeri operasyonun, umutsuz bir mahkeme davası maliyetinin çok altında bir şeyleri düzeltebileceği mücadeleye kafa kafaya atılırsınız.

Her rastgele koşu farklı olacak, ancak bir şey asla değişmeyecek: Sayıca üstün olacaksınız. Koşarken, zıplarken ve çevreyi kendi yararınıza kullanırken ayaklarınızın üzerinde düşünmeye hazır olun.

Kabuğunuzu güçlü silah teçhizatlarıyla donatın. Bir yıkım yolunu alevlendirirken çeşitli kombinasyonları deneyin.

Düşmanlarınızı uzaktan nişan almak mı, durum efektleriyle onları zayıflatmak mı yoksa sadece ateşli silahlara mı girmek istiyorsunuz? Oyun tarzınız ne olursa olsun, iş için doğru kiti bulabilirsiniz.

Düşmanlarınızın size atacak mermi ve ceset sıkıntısı yok. Ama sen de tembel değilsin.

Elbette, orada burada bir savaş mermisi kaybedebilirsiniz, ancak bir sonraki merminiz daha da zor olacak. Her yeni koşuya güçlendirilmiş beceriler ve daha ölümcül ateş gücü ile başlayın!


Deadlink indir - (Direkt indir)

15.678
OYUN BİLGİLERİ 21 Ekim 2022 12:43
Deadlink

Tür: Aksiyon, Erken Erişim, FPS, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 1.51 GB

Crack: EARLY ACCESS

Tarih: 18 Ekim 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?