Dead Signal

1Monitör
Gece boyunca 20 kameranın tamamını izlemeniz gerekecek . Ortaya çıkan farklılıkları başarılı bir şekilde tespit etmek ve uygun rapor kategorisini seçmek, saatlik kotanıza ulaşmanıza yardımcı olacaktır. Bazen uzaktan kamera onarımları ve bağlantı hataları ilerlemeyi engelleyebilir ve acil müdahalenizi gerektirebilir.

Taşınmak
İster uyduyla bağlantı hatalarını düzeltmek olsun, ister teslim edilecek şüpheli paketleri toplamak olsun, çatıya erişmeniz gerekecek. Neyse ki dairenizden sadece kısa bir asansör yolculuğu uzaktasınız. Mekanınızın kilidini açık bırakmak, davetsiz misafirlerin içeri girmesine neden olabileceğinden hızlı hareket edin. Girilen tuş takımı kodunu kilitlemeye geri döndürürken.

Hayatta kalmak
Apartmanın neresinde olursanız olun, her an son anınız olabilir. Sadece kameraları değil, kendi çevrenizi de yakından izleyin. Her ikisini de yönetmek, güneşin yeniden doğuşunu görmenin tek yolu olacaktır.

Hikaye
2021 yılı itibarıyla yalnızca Amerika Birleşik Devletleri’nde 85 milyonun üzerinde güvenlik kamerası bulunmaktadır. Yarısından fazlası kolayca ihlal ediliyor; işletmeleri, halka açık parkları, toplu taşıma araçlarını, hatta evlerinizi bile izliyorlar. Bu tür alanlara gizli kamera yerleştirilmesi olayı da yaygın, aslında bunun arkasında bir iş var.

Bu, şüpheli kişi ve kuruluşlar için para kazanma seçeneği sunar. Darknet’in gölgesinde faaliyet gösteren kuruluşlar. Onlardan biri için çalışıyorsun ve onlar kendilerine diyorlar. İşvereniniz ‘The Shade’ tarafından yönetiliyordu.

CamSPY ağını izleyerek işvereninizi yatıştırma göreviniz var. Saldırıya uğramış ve gizli kameralardan oluşan bir ağ. Müşterilerinizi memnun etmek için “ilgi çekici” her şeyi rapor etmelisiniz. Ancak vakit nakittir ve saatlik kotanızı doldurmanız gerekir, aksi takdirde işten çıkarılmayla karşı karşıya kalırsınız.

‘The Shade’ bir girişimci olarak şehrin yarım yamalak bir bölgesinde yaşadığınızı fark etti ve bundan yararlanmaya karar verdi. Vardiyanız boyunca apartman kompleksinizdeki kiracılara “paketler” teslim edeceksiniz.


19.800
OYUN BİLGİLERİ 23 Ekim 2023 15:58
Dead Signal

Tür: Korku, Oyun, Simulasyon

Platform: PC

Boyut: 3.57 GB

Crack: REPACK

Tarih: 20 Ekim 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?