Dead Cells Return to Castlevania

0Arkasındaki ilham, 2D aksiyon köklerine geri dönüyor! Castlevania’nın unutulmaz karakterleri ve gotik ortamı, bu benzeri görülmemiş işbirliğinde ödüllü roguelite Dead Cells’in hızlı tempolu dövüşüyle ​​buluşuyor.

Çarpıcı bir şatoya açılan bir kapı aniden belirdi ve Richter adında heybetli bir savaşçı sizden içindeki büyük kötülüğü yenmesine yardım etmenizi istiyor.
Ahlaki bir görev duygusu yerine yeni ganimet vaadinin cazibesine kapılarak, bu gizemli Dracula’yı bulup öldürmek için gotik şatonun zemini ve koridorlarından saldırıyorsunuz… En büyük DLC’mizde ilerlerken onun doğaüstü kölelerinin ordularını

öldürün henüz, iki seviye, üç patron ve yeni bir hikaye dahil!

KLASİK CASTLEVANIA SİLAHLARINI KULLANIN

Dracula’nın canavarlardan oluşan canavarlarını ve nihayet karanlık lordun kendisini yok etmek için Vampire Killer, Fırlatma Baltası ve Kutsal Su gibi 14 ikonik silahın kilidini açın. Her öğe, orijinal özünü korurken, Dead Cells’in hızlı tempolu savaşına çevrildi.

DRACULA’NIN ŞALESİNİN HER KÖŞESİNİ KEŞFEDİN

Gizli odalar. Alevle aydınlatılan koridorlar. Kasvetli mezarlar. Güzel resimler. Duvarlara gizlenmiş yiyecekler. Harpyalar, kurt adamlar ve perili zırhlar gibi seriden orijinal canavarlarla dolu ikonik kalenin karakteri sizi gotik fantezinin diyarlarına götürecek.

KLASİK VE YENİDEN TASARLANMIŞ MÜZİĞİN KEYFİNİ ÇIKARIN

Size 51 orijinal Castlevania melodisinden oluşan ve tüm oyun boyunca duyulabilen alternatif bir film müziğine erişim sağlıyoruz. Evet, 51!

Bunun da ötesinde, Vampire Killer, Bloody Tears ve Simon Belmont’s Theme gibi en ikonik 12 parçayı aldık ve onları bu DLC için bir film müziği olarak Dead Cells tarzında yeniden tasarladık ve tabii ki Castlevania ambiyansını koruduk.

Ana oyun ve tüm ekpaketler dahildir direk oynayabilirsiniz.


18.449
OYUN BİLGİLERİ 6 Mart 2023 23:03
Dead Cells Return to Castlevania

Tür: Aksiyon, Bağımsız Yapımcı, Ek Paketler, Oyun, Türkçe Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 1.86 GB

Crack: SKIDROW

Tarih: 6 Mart 2023

Dil: Türkçe

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?