Darker Skies Remastered for PC

1Darker Skies Remastered for PC indir - (Direkt indir)

PC için özel olarak yeniden düzenlendi
Darker Skies PC’ye tamamen yeniden düzenlenmiş olarak geliyor. Konsol sürümlerinde Darker Skies oynamanın kesin yolu için yeni grafik özellikleri ve oyun geliştirmelerini bir araya getirmek.

Remaster yeni özellikler getiriyor:
Yeniden dengelenen yükseltme sistemleri, düşman yapay zekası ve tamamen elden geçirilen hareket ve oyun mekaniği, çok daha rafine bir deneyim sağlıyor.

Gerçek Zamanlı Küresel Aydınlatma – Gerçekçi sıçrayan aydınlatma ve gerçek zamanlı yansımalar.

Yumuşak temas gölgeleri – Gerçek dünya ışık özelliklerine göre gerçekçi bir şekilde yayılan yumuşak gölgeler.

Sanallaştırılmış Geometri – En yüksek varlık ayrıntısı ayarlarıyla daha iyi performansın ve bellek optimizasyonunun keyfini çıkarın.

Savaş bitti
Ama etkileri devam ediyor. Dünyalar Savaşı’ndan sağ kurtulan Jack’in kontrolünü elinize alın ve çalışan bir Isı Işını’nı yeniden inşa ederek özgürlüğe giden yolu uçurun ve medeniyeti yeniden inşa edecek kıvılcımı ateşleyin.

Gezegenler arası savaştan sonra dünyanın Dehşetlerini keşfedin, Red Weed’e uzun süre maruz kalmaktan muzdarip psikotik düşmanlarla karşılaşın. Düşen Tripod’lardan parçalar toplayın ve kendi Isı Işını’nızı yeniden oluşturun ve hatta hayatta kalan birkaç Marslı ile yüz yüze gelin.

Savaştan sonra geride kalan yaratıkları alt etmek, gizlice geçmek veya sadece ateş ederek geçmek için silahlar ve eşyalar yapın ve bunları ilginç şekillerde birleştirin. Sen karar ver.

Denetleyici Desteği Hakkında Not
Kısmi denetleyici desteği – Oyun baştan sona bir denetleyici ile oynanabilir. Gelişmiş Grafikler haricindeki menüler çalışacaktır. Hangi denetleyici simgelerinin gösterileceğini değiştirmek için bir menü seçeneği Gelişmiş Grafikler menüsündedir.


Darker Skies Remastered for PC indir - (Direkt indir)

35.308
OYUN BİLGİLERİ 17 Ağustos 2023 22:06
Darker Skies Remastered for PC

Tür: Aksiyon, Hayatta Kalma Oyunları, Korku, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 10.1 GB

Crack: GOLDBERG

Tarih: 17 Ağustos 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?