Dark Light

2Dark Light indir - (Direkt indir)

Dark light , bilinmeyen boyutlardan Dark Creatures tarafından istila edilen kıyamet sonrası bir dünyada geçen bir Bilimkurgu hayatta kalma aksiyon-platformudur.

Enkaz dünyasına, seçkin insan askerlerinin son kalıntıları olan bir Kara Avcı olarak düştünüz.

Hayatta kalmak için kendinizi donatmanız, yolunuza devam etmeniz, enerjinizi güçlendirmek için süper doğa yaratıklarını öldürmekten ‘parçaları’ toplamanız gerekir.

Hayatta kalarak, gizemli karanlık bölgeleri keşfedecek, öldürecek, kazanacak, güçlenecek ve Karanlık Boşluğu kapatmanın ve dünyayı kıyametten kurtarmanın yolunu bulacaksınız.

ÖZELLİKLERİ
Sinema kalitesinde grafik, ayrıntılı karakterler ve çevre tasarımı, yemyeşil görsel efektle canlı animasyon.

Hızlı tempolu aksiyon, zorlu Souls-Like dövüş sistemi. Saldırılarını zamanlamalı, atlatmalısın ve düşmanı maksimum hasar için savuşturmalısın.

Düşmanınızı farklı durumlarda yenmek için silahınızın özel saldırılarını, drone becerilerini veya hava kombinasyonlarını kullanın.

Sürekli değişen düşmanlarla, her oynadığınızda değişen geçici güçlendirme totemleriyle dinamik bir dünyayı keşfedin.

Fraksiyonlar aracılığıyla yeni dronlar edinin ve patronlar kalıcı olarak daha güçlü büyümek için yetenek ağacınızın kilidini açın.

Silahları, insansız hava araçlarını ve karakter yükseltmelerini çeşitli şekillerde özelleştirmek için kullanabileceğiniz değerli ganimetler ve yükseltme malzemeleri elde etmek için karanlık bölgelerde siborglardan ejderhalara kabus gibi düşmanları ve destansı patronları ele alın.

Doğrusal olmayan bir harita yapısı, karanlık bölgeleri keşfetmek için kendi yolunuzu seçmenize olanak tanır.

Kabus gibi, kıyamet sonrası bir dünyada seyahat edin ve el yapımı haritaları keşfedin. Eski inşaatçılar tarafından bırakılan bir Yeraltı şehrinde güçler arayın, etten yapılmış korkunç kalelerde savaşın. Kendi varlığınızı aramak için Büyük Bataklığın derinliklerine gömülü makine tapınaklarına inin.


Dark Light indir - (Direkt indir)

14.290
OYUN BİLGİLERİ 29 Eylül 2022 09:18
Dark Light

Tür: Aksiyon, Bağımsız Yapımcı, Korku, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 2.22 GB

Crack: FLT

Tarih: 29 Eylül 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?