Dark Envoy

1Dark Envoy, sınıflar ve uzmanlık alanları üzerine inşa edilmiş yetenek tabanlı bir savaş sistemi ile klasik RPG mekaniğini sunar ve bunu savaşlarınıza yaklaşmanın çeşitli taktik seçenekleri ile birleştirir. Çatışma dolu bir dünyada kaderin bir hikayesi olan bu oyunda, bir grup eski eser avcısını kontrol ediyorsunuz.

Teknoloji ve Büyü’nün güçlerini birleştirdiğinizde neler olur? Sadece bir galibi olabilen bir çatışma ortaya çıkar.

Savaşın tam özgürlüğünün tadını çıkarın, sıkıcı veya tekrarlayıcı hale gelme riski olmadan, sürekli taze ve heyecan verici zorluklar sunar. Beş farklı zorluk seçeneği bulunmaktadır ve en yüksek ayar, sistemi etkili bir şekilde kırmanızı gerektirir.

Dört temel sınıfı ve birbirinden farklı on iki özel uzmanlığı içeren geniş bir kadromuzu keşfederken çeşitlilik dolu bir dünyanın içine dalın, her biri birbirinden farklı bir oynanış tarzı sunarak onları karşılaştırmanın mümkün olmadığı kadar benzersizdir.

Büyük bir tasarıma sahip olağanüstü bir RPG sistemi, neredeyse sınırsız fırsatlar sunan geniş bir kum havuzunu andırır, oyuncuların keşfetmek ve keyif almak için yaratıcı özgürlüğü sunar.

Sadece anlatmıyoruz, gerçek önem taşıyan seçenekleri gösteriyoruz, önemli ağırlığı taşıyan seçenekleri gösteriyoruz ve sonuçları nihayet şekillendiren seçenekleri gösteriyoruz.


19.883
OYUN BİLGİLERİ 24 Ekim 2023 21:06
Dark Envoy

Tür: Aksiyon, Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 30 GB

Crack: RUNE

Tarih: 24 Ekim 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?