Dakar Desert Rally

2Dakar Desert Rally geliştirilmiş en büyük ve en destansı arazi ralli yarışı macerasıdır.

Dakar Desert Rally motosikletler, arabalar, kamyonetler, dört çekerler ve SSV’lerden oluşan dünyanın önde gelen üreticilerinin lisanslı araçlarının bulunduğu geniş havuzuyla Amaury Sport Organisation’ın dünyadaki en büyük ralli yarışındaki hız ve heyecanı birebir yaşatıyor.

Oyun arazi simülasyon çılgınları ve yarış hayranları için eşsiz mücadeleler sunuyor. Çevrimiçi çok oyunculu yarışlarda rekabet et veya tek oyunculu çevrimdışı modda uçsuz bucaksız arazilerde dolaş.

Gerçek Dakar Rallisi Deneyimi
Çok oyunculu ve tek oyunculu modlarda resmi 2020, 2021 ve 2022 Dakar Rallisi yarışlarından resmi lisanslı araçlar, takımlar ve pilotlar içeren 30’dan fazla ralli yarışı aşaması.

Bunların hepsi de seni pistlerle ya da yollarla sınırlamayan uçsuz bucaksız açık bir dünyada yer alıyor. Oyun ayrıca en iyi sürüş deneyimi için birçok türde direksiyonu destekliyor.

Mevsimler ve Dinamik Hava Durumu
Dört mevsimin tamamını ve tam bir gece gündüz döngüsünü içeriyor.

Devasa kum fırtınaları, kavurucu çöl güneşi, şiddetli yağan yağmur ve kar ya da derin çamurlarla yüzleşirken kazanmak için bu unsurları aşıp rakibini geride bırakmalısın.

Kurtar ve Tamir Et
Gerçek Dakar’da olduğu gibi ekstra tamir puanları için bir yarışmacıyı zor bir durumdan çekici ile kurtarabilirsin. Kim bilir… belki de gelecekte iyiliğinin karşılığını bulursun.


33.463
OYUN BİLGİLERİ 4 Ekim 2022 12:41
Dakar Desert Rally

Tür: Açık Dünya Oyunları, Oyun, Simulasyon, Yarış

Platform: PC

Boyut: 33 GB

Crack: P2P

Tarih: 4 Ekim 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?