Curse of the Sea Rats

0Curse of the Sea Rats indir - (Direkt indir)

Curse of the Sea Rats, sevgiyle hazırlanmış ve elle çizilmiş animasyonlara sahip bir “ratoidvania” platform macerasıdır. Kötü şöhretli korsan cadı Flora Burn tarafından farelere dönüştürülen İngiliz imparatorluğunun dört mahkumunun destansı yolculuğuna çık. İnsan bedenlerini geri kazanmak için tehlikeli elebaşlarıyla savaşmaları, uçsuz bucaksız İrlanda kıyılarının sırlarını ortaya çıkarmaları ve sonunda onları lanetleyen cadıyı yakalamaları gerekecek.

Tatlı 2D el çizimi animasyon, oyunun klasik animasyon filmlerinden ilham alan ve 2D platformlarının altın çağını anımsatan karakterlerine hayat veriyor. Bu animasyonlar, inanılmaz kalitede bir 2.5D platform deneyimi oluşturmak için ışık ve gölge efektleriyle geliştirilmiş ayrıntılı 3D ortamlarla sorunsuz bir şekilde birleşiyor.

Özgürlük ve keşif
Seni lanetleyen korsan cadıyı bulmaya çalışırken, değişken devasa bir dünyada kendi yolunu çiz. 18. yüzyılda İrlanda kıyılarında batıksın, özgürlüğe giden yolunu şekillendirmek için kabadayılık yeteneklerinden daha fazlasına ihtiyacın olacak.

Dört oynanabilir karakter
Dört oynanabilir karakteri keşfet: David Douglas, Buffalo Calf, Bussa ve Akane Yamakawa. Her karakter, düşmanlar ve çevre tarafından ortaya konan zorlukların üstesinden gelmene yardımcı olmak için benzersiz dövüş stilini getiriyor! Tek başına veya yerel eşli oyun modunda en fazla üç arkadaşınla beraber oyna.

Geliştir ve yükselt
Her karakterin güçlü ve zayıf yönleri var. Yeni özel becerilerinin kilidini açarak, saldırını ve savunmanı güçlendirerek veya güçlü büyüler öğrenerek maceran ilerledikçe karakterlerin yeteneklerini geliştirebileceksin!

Büyük bir macera
Yüzlerce yol, oda ve keşiften oluşan bir labirent ağı 12 saatten fazla içeriğe sahip bu büyük çapta macera için önünde uzanıyor. Her karakterin oyun tarzında ustalaşabilir, tüm gizli sırları bulabilir ve oyunun farklı sonlarının hepsinin kilidini açabilir misin?


Curse of the Sea Rats indir - (Direkt indir)

6.849
OYUN BİLGİLERİ 6 Nisan 2023 18:42
Curse of the Sea Rats

Tür: Aksiyon, Macera, Oyun, Platform

Platform: PC

Boyut: 3.78 GB

Crack: SKIDROW

Tarih: 6 Nisan 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?