CULTIC

0Sinsi bir tarikatın saflarında savaşmak için hazırlanın. Onların sefil zihinleri, görünmeyen bir varlığın iradesiyle çarpıtıldığında, yemek yediğiniz kadar geri uçan kurşun bulacaksınız, bu yüzden bu eski dünyada hayatta kalmak için koşmak, kaymak, atlatmak ve çevrenizi kullanmak zorunda kalacaksınız. -okuldan ilham alan nişancı.

CULTIC’in Birinci Bölümü, kan, kum ve elbette kültistlerle dolu 10 harita içerir. Hikayeyi tamamladıktan sonra, yine Bölüm Bir’e dahil olan dalga tabanlı Hayatta Kalma Modunda yeteneklerinizi test edebilirsiniz.

CULTIC, size savaşa kendi yolunuzdan yaklaşma özgürlüğü verir. Zarar görmemek için ateşli silahlarla koşabilir, koşabilir, zıplayabilir, kayabilir ve kaçabilirsiniz.

Daha yavaş bir yaklaşımı tercih ederseniz, tuzaklar kurabilir, düşmanlarınızın size gelmesine izin verebilir ve onları güvenli siperden ayırabilirsiniz.

Belki de düşmanlarınızın arasına sızmayı, saldırılarını birbirlerine yöneltmeyi ve onları birbirine düşürmeyi tercih ediyorsunuz.

Yüzyıl ortası ateşli silahlar ve patlayıcılardan oluşan eksiksiz bir cephanelik ile yolunuza çıkan her şeyi katletmek için iyi bir donanıma sahip olacaksınız – tabii ki önce katledilmemeniz şartıyla.

CULTIC’te savaş hızlı ve ölümcül. İyi yerleştirilmiş atışlar, düşmanlarınızı ve kendinizi oyundan çabucak çıkarabilir.

Harekete devam edin veya korunmaya devam edin ve kült topraklarında savaşırken hayatta kalmak için cephaneliğinizi akıllıca kullanın.

CULTIC, eski atıcılara bir geri dönüş gibi hissettirecek şekilde tasarlandı, ancak fizik, aydınlatma ve tamamen 3D oyun dünyası gibi modern bir motorun avantajlarıyla. Oyun, ses tasarımı ve sanat, benzersiz bir deneyim yaratmak için stilize edilmiştir.


14.524
OYUN BİLGİLERİ 13 Ekim 2022 22:14
CULTIC

Tür: Aksiyon, Bağımsız Yapımcı, FPS, Korku, Oyun

Platform: PC

Boyut: 670.64 MB

Crack: DARKSİDERS

Tarih: 13 Ekim 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?