Cuisineer

0Restoran işletmecisine dönüşen genç bir maceracı olan Pom olarak oynadığınız sağlıklı yemek odaklı bir oyun olan Cuisineer dünyasına hoş geldiniz.

Bir gün, ailenizin restoranını yönetmek için memleketiniz Paell’e döndüğünüzde restoranın iş nedeniyle kapalı ve borç içinde olduğunu görürsünüz. Borcunuzu ödemenin tek yolu restoranı yeniden açmak ve gelişmesini sağlamaktır. Ve bunu yapmak için zindanlara dalmanız gerekiyor!

Paell’in dışındaki dünyada maceraya atılın, mutfak aletlerinizi dev tavuklara, topçu karideslerine, ateş püskürten biberlere ve diğer sinir bozucu tehlikelere karşı kullanın ve yol boyunca boba çayınızı yudumlayın.

Araziden malzemeleri toplayın, sonra bunları evinize götürerek çılgınlık yaratın ve sahipsiz restoranınızı ailenizin gurur duyacağı sansasyonel bir restorana dönüştürün. Öğle yemeği telaşına dikkat edin!

Kendi Lezzetli Mutfak Deneyiminizi Oluşturun
Çıtır Popiah rulolarından zengin Kaya reçeline, lezzetli limonlu çifte kızartılmış çıtır tavuktan meyvelerle dolu tatlı ikramlara kadar dünyanın dört bir yanından 100’den fazla farklı tarif pişirin. Doğru yemekleri doğru müşterilere ulaştırın ve mutfağınızı ve yemek salonunuzu yerel zanaatkarların yardımıyla özelleştirin.

Zindanlardan oluşan bir Smorgasbord
Yeşil Harabeleri, Donmuş Fiyort’u, Konpeito Bataklıklarını ve her ziyaretinizde boyutlarını, şekillerini ve kaynaklarını değiştiren, yöntemsel olarak oluşturulmuş diğer biyomları keşfedin.


5.034
OYUN BİLGİLERİ 11 Kasım 2023 15:45
Cuisineer

Tür: Aksiyon, Basit Eğlence, Oyun, Simulasyon

Platform: PC

Boyut: 5.48 GB

Crack: TENOKE

Tarih: 9 Kasım 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?