Crusader Kings III Tours & Tournaments

0Crusader Kings III Tours & Tournaments indir - (Direkt indir)

Hayat dediğin şövalye maceralarından oluşan bir yolculuktur, o yüzden kendi yolculuğunu benimsemeye ne dersin, hükümdar?

Büyük genişletme paketi Crusader Kings III: Tours & Tournaments ile kendi destansı öykünü yarat. Atlı mızrak dövüşü alanındaki cesur ve sahte dövüşten, kraliyet maiyetinle tehlikeli vahşi topraklara doğru maceraya atılmaya kadar seni bekleyen manzara ve olaylarla şaşırmaya hazırlan

Muazzam bir Sefer sırasında hükümdarının seyahat tutkusuyla ele geçirmesine izin ver ve hem tehlikeli hem de çok eğlenceli olabilecek bir krallıkta tebaanı ara.

Başka krallıklarda veya memleketinde yapılan çeşitli görkemli Turnuvalardan birinde kendini ispatla veya şenlik havasından faydalanıp geçimsiz bir rakibini öldür.

Büyük düğünler ve heyecanlı, şahinli avlar gibi yeni Büyük Faaliyetlere ev sahipliği yap. Ama dikkat et! Birçok kutlama düşmanlarına karşı yapacağın mükemmel entrikalar için kusursuz bir paravan olacaktır… ya da ailene karşı.

Crusader Kings III: Tours & Tournaments sıkıntılar ve güçlükler, kahramanlıklar ve maceraların yanı sıra yepyeni bir hikaye anlatımıyla cesur, yeni bir orta çağ dünyası sunuyor.
Maceraya hazır ol
Huzursuz ayaklar sahibini çok uzaklara taşır. Kişiselleştirilmiş destansı Seferinle krallığını detaylı bir şekilde gezip keşfet.

Kendi Maiyetini kendin belirle ve Rotanı dikkatli bir şekilde özelleştir. Uzun olsa da önündeki yol renkli karakterler, ilginç kültürler ve hayatını değiştirecek olaylarla dolu.

Tebaanı ziyaret et ve onlarla yakın ilişkiler kur. Arazilerini denetle ve krallığının en ücra köşelerinde yaşayanların nasıl bir hayat sürdüğünü öğren.

Yardımseverliğini gösterip hediyeler ve ödüller sun. Ya da yanına bir vergi tahsildarı topluluğunu da alıp himayen atındaki ulaşması zor yerlerden nihayet borcunu topla.

Yeni bir Turnuva şekli
Gelecek vadeden savaşçı veya prestij meraklısı soylular için, Turnuva değerini göstermek için mükemmel bir yerdir. Sayısız yeni turnuva, gösteri ve atlı mızraklı şövalye imtihanı sırasında insanları etkileyebilecek misin?

Ana oyun ve tüm ekpaketler dahildir direk oynayabilirsiniz.


Crusader Kings III Tours & Tournaments indir - (Direkt indir)

21.020
OYUN BİLGİLERİ 11 Mayıs 2023 19:55
Crusader Kings III Tours & Tournaments

Tür: Ek Paketler, Oyun, Simulasyon, Strateji

Platform: PC

Boyut: 5.53 GB

Crack: RUNE

Tarih: 11 Mayıs 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?