Crusader Kings III: Royal Court

1Crusader Kings III: Royal Court indir - (Direkt indir)

Güç ve prestijin yalnızca bir gerçek merkezi vardır: bir hükümdarın sarayı. Crusader Kings: Royal Court ile kendi sürükleyici taht odana gir, sergilediğin ihtişam ve hazinenle vasallar ile saray mensuplarını etkilemeye hazırlan. Kraliyet salonunda yargı dağıtıp halkınla krallığın arasında önemli bir bağlantı kurarken ziyaretçilerin saygılarını sunuşunu ya da aile üyelerinin didişmelerini izle.

Crusader Kings: Royal Court’ta yaratıcı zanaatkârlardan büyük sanat eserleri ısmarlayabilirsin. Sarayının ihtişamıyla rakiplerini etkile ya da kraliyet hanedanı yadigârları ve eserleriyle onları büyüle. Gelişmiş bir Kültür sistemi sayesinde birleşirken veya ayrılırken insanlarını yeni kültürel fikirleri benimsemeye, köklerini kucaklamaya, diller öğrenmeye ya da yeni gelenekler edinmeye yönlendir.

Kraliyet Sarayını sergile
Kral ya da İmparator olarak kişisel taht odanın, sarayındaki çeşitli dram ve entrikalarla canlanışını izle. Dört ana kültürel görsel stilden birinde 3D alana girip krallık sembolleri ve ihtişamla doldur.

Çözüm bulmanı isteyenler için katı ya da cömert yargılar dağıt. İnsanları huzuruna çağır, dikkatini çekmek için saray mensuplarının kurduğu entrikaları ve birbirleriyle mücadelelerini izle.

Sarayının ihtişamıyla en büyük rakibini etkile. Ya da onları etkileyemeyip zevksizliğinin diplomatik sonuçlarıyla uğraş.

Gerçek bir hazine
Zarif eserlerinle hava at ya da aile yadigârlarınla kraliyet hanedanlığının tarihine odaklan. Serinin envanter sistemine dönüşüyle birlikte çeşitli yeni eserler beğenine sunuluyor.

Kuyumcudan dokumacıya kadar çeşitli yetenekli zanaatkârları, özel projeler için işe alabilir ve mülklerine daha fazla özel eşya ekleyebilirsin.

Özel büyük sanat eserleri ısmarla ya da savaştan eserler kazan. Dikkatli ol, bunları kötü bir düello ya da rakibin oyunları nedeniyle kaybedebilirsin.

Ana oyun ve tüm ekpaketler dahildir direk oynayabilirsiniz.


Crusader Kings III: Royal Court indir - (Direkt indir)

21.510
OYUN BİLGİLERİ 8 Şubat 2022 20:11
Crusader Kings III: Royal Court

Tür: Ek Paketler, Oyun, Simulasyon, Strateji

Platform: PC

Boyut: 3.5 GB

Crack: CODEX

Tarih: 8 Şubat 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?