Crusader Kings III Northern Lords

5Crusader Kings III Northern Lords indir - (Direkt indir)

Bu İçerik Hakkında

Efsanelerle dolu, karlı bir diyardan gelen azılı akıncılar olarak ün salmış Norslar, sadakatin asil bir soydan daha fazlasına dayandığı karmaşık bir toplum olmuştur. Nors liderleri kendilerini yalnızca bir savaşçı değil, bir yargıç ve yönetici olarak da kanıtlamak zorundaydı.

Northern Lords, en olumlu değerlendirmeleri alan 2020 oyunlarından Crusader Kings III’ün ilk Çeşitlendirme Paketidir. Nors toplumuyla bağlantılı yeni olaylar ve kültürel temalar sunar.

Crusader Kings III: Northern Lords’un bazı özellikleri:

  • Nors Maceraperest Diyarları: Nors toplumundan karakterler memleketlerinden ayrılıp kendi krallıklarını kurmak için yabancı diyarlara sefer yapabilirler.
  • Jomsvikingler ve Kalkanlı Bakireler: Norsların kutsal savaşçıları ve gözü pek kalkanlı bakireleri senin adına silahlarını kuşanacaklar, şair karakterler ise senin için iğneleyici yergiler de romantik melodiler de besteleyebilirler.
  • Yeni Kültürel İçerik: Oyunu renklendirmek için özel Nors hanedanlığı mirası, Nors tanrıları için hayvan kurban etme törenleri, dövüşerek yargılanma ve kültürel yeniliklerin yanı sıra sayısız yeni olay.
  • Yeni Görseller ve Müzik: Oyun deneyimini geliştirmek için orijinal görseller ve müzik içeriği.
  • Ve dahası: Gözlerini kan bürümüş berserker savaşçılar, misyonerler, runik taşlar, Vareg maceraperestleri, yeni kararlar ve Nors toplumunun heyecan verici tarihinden öne çıkan diğer unsurlar.

Crusader Kings III Northern Lords indir - (Direkt indir)

104.541
OYUN BİLGİLERİ 16 Mart 2021 23:09
Crusader Kings III Northern Lords

Tür: Ek Paketler, Oyun, RPG, Simulasyon, Strateji

Platform: PC

Boyut: 3 GB

Crack: CODEX 

Tarih: 16 Mar 2021

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?