Crusader Kings III Legends of the Dead

1Crusader Kings III Legends of the Dead indir - (Direkt indir)

Sen öldükten sonra hakkında şarkılar söylenmeyecekse büyük başarıların ve kahramanca işlerin ne önemi var? Sonuçta kraliyet mirası, sadece senden sonra geleceklere bir kalkan ve meşruiyet sağlarsa faydalı bir şey. Crusader Kings III için bir Önemli Genişletme olan Legends of the Dead ile himayendekilerin ve rakiplerinin anılarında yaşamaya devam et.

Crusader Kings III: Legends of the Dead, şanının alevlerini yükselterek onu bir şenlik ateşine dönüştüren yeni bir kahramanlık oynanışı getiriyor.

Efsaneler: Aile tarihini destansı şekilde tekrar anlattır veya büyük işler yaparak kendi kahramanlık destanını yaz.

Efsanevi Oynayış Tarzı: Yeni Karar ve eylemler ile yaşayan efsanenden faydalan, aile hikayelerini tüm kıtanın aklına kazı ve daha fazla tercih imkanı için yönetim meşruiyetini güçlendir.

Efsanevi Binalar: Efsanevi itibarın sana seçkin ve yeni binalara erişim sağlama imkanı sunacak ve gelecek nesillere bırakacağın mirasını güçlendirecek.

Efsanevi Ziyafetler: Şairler ve ozanlar, yüceliğin için yazdıkları şarkılar ve gazeller ile kutlamalarını süsleyecek, konuklarına efsanevi cömertliğin ile ilgili masalları kulaktan kulağa yaymaları için ilham verecek.

Saray Tarihçileri: Hanedanının yüce başarılarının hikayelerini yaymak için resmi bir tarihçi tut ya da eylemlerini sanata dönüştürecek şair ve sanatçılardan faydalan.

İki Yeni Miras: Uzak geçmişten gelen hak iddialarını güçlendirmek için atalarının büyük başarılarını kullanabileceğin, Efsanevi karakterlerinin varisleri için yeni bir Kahraman Hanedan Mirasını kullan ve hanedanının krallığın gerçek hakimleri olduğunu kanıtlayan Meşruiyet Mirası oluştur.

Ana oyun ve tüm ekpaketler dahildir direk oynayabilirsiniz.


Crusader Kings III Legends of the Dead indir - (Direkt indir)

18.085
OYUN BİLGİLERİ 4 Mart 2024 20:52
Crusader Kings III Legends of the Dead

Tür: Ek Paketler, Oyun, Simulasyon, Strateji

Platform: PC

Boyut: 5.2 GB

Crack: RUNE

Tarih: 4 Mart 2024

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?