Crusader Kings III Friends & Foes

0Dikkatli ol hükümdar. Dost veya düşman dediğin kişilere dikkat et; onlar aynı madalyonun iki yüzüdür.

Artık ilişkilerin her zamankinden daha önemli. Crusader Kings III: Friends & Foes ile en yakınlarının en ince ayrıntısına kadar canlandığına şahitlik et.

Orta çağın destansı dramasının yüzü aşkın benzersiz yeni deneyimi, yeni etkinlik paketinde keşfedilmeyi bekliyor.

Ömür boyu kin tutan rakip soylu hanelerden çocukluktaki zorbalara, yaz aşklarına ve cömert hediyelerle şımartan eşlere kadar. Hükümdarının günlük yaşamı, daha önce hiç Crusader Kings III: Friends & Foes ile olduğu kadar endişe veya heyecan verici olmamıştı

Sahte arkadaşlar ve bariz düşmanlar
Bu zengin ve heyecan verici etkinlik paketinde ailen, arkadaşların ve intikam için peşinde koşanlar tümüyle hayat buluyor.

Hükümdarının her bir günü sayısız yeni etkinlikle dolu. Çocukluğu, anıları, ezeli düşmanları, asi oğullarla boğuşmayı veya eşine şatafatlı bir şekilde kur yapmayı içeren yüzden fazla sayıdaki seçim odaklı hikayeyi deneyimle.

Arkadaşlarının küçük bir yardımıyla, sevdiklerinle ahbap olmanın yeni yollarını keşfet ve hatta gıpta edilen en iyi arkadaş statüsüne eriş.

Senden intikam almak için intikam dolu bıçaklarını bileyen, her zamankinden daha tehlikeli rakiplere hazırlan. Ya da yeni kurnazca seçeneklerle ezeli düşmanının işini başlamadan bitir… tabi cesaret edebilirsen.

Anılar, ah o güzel anılar!
Bugünü anlamak için geçmişini bil.

İster romantik bir kaçamak olsun, ister iyi büyütülmüş bir öldürme planının tohumu olan acı verici aşağılama olsun, karakterlerin en yakınlarıyla yaşadığı kişisel geçmişini unutmayacak.

Çocukluk, mutlu anıların yaşadığı yerdir… belki de değildir. Aman vermez zorbalardan arzulu gençlik aşkına kadar bir karakterin gençliğini tüm yönleriyle deneyimle.

Geçmişte yapılanlar unutulmayacaktır. Nesiller sonra bile yanlış bildiklerini düzeltmek için komplo kuran rakip soylu hanelerin gazabından sakın.

Ana oyun ve tüm ekpaketler dahildir direk oynayabilirsiniz.


15.497
OYUN BİLGİLERİ 8 Eylül 2022 16:25
Crusader Kings III Friends & Foes

Tür: Ek Paketler, Oyun, Simulasyon, Strateji

Platform: PC

Boyut: 8.7 GB

Crack: P2P

Tarih: 8 Eylül 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?