Crusader Kings III: Fate of Iberia

1Crusader Kings III: Fate of Iberia indir - (Direkt indir)

İberya’nın güneşte kavrulmuş toprakları, Crusader Kings III: Fate of Iberia çeşitlendirme paketinde kudretli hakimiyetini bekliyor. Tarih, kültür ve insan bakımından zengin olan yarımadanın orta çağ kaderi, ister sakinleştiren kadifelerle kaplı olsun, ister demir bir yumrukla, yüce ellerin tarafından şekillendirilmeye hazır.

Yeni büyük, çok aşamalı Çekişme özelliği, ülkeleri ve kültürleri kapsayan canlı ve karmaşık bir bölgenin kaderini belirlemene olanak tanıyor. İberya’yı tek bir bayrak altında toplayan kişi ol veya kargaşanın gelecek nesillere miras kalmasını izle.

Kuzeydeki dağlık kalelerinde bulunan Hristiyan krallıklardan, Endülüs’ün şatafatlı Müslüman emirliklere, kendini Crusader Kings III: Fate of Iberia’nın görkemi ve sanatına kaptır. Yeni etkinlikler, müzik, gelenekler ve modellerle İberya maceranın canlanışını izle ve hükümdarını ister Kastilyalı asil bir şövalye gibi, ister cesur bir Emevi emiri gibi tasarla.

İberya’nın Kaderi ellerinde
“”Çekişme”” Crusader Kings III: Fate of Iberia’da bulunan, on yıllara ve hatta yüz yıllara yayılan çok aşamalı, büyük ölçekli anlaşmazlıkları simüle eden kapsamlı, yeni bir özellik.

Aldığın her kararla İberya’nın her an gelişen efsanesini şekillendir. Uzlaşmacı veya düşmanca bir tavır takınarak Çekişme’nin her aşamasında yarımadanın değişmeyen kargaşasına istediğin gibi etki et.

Zihninde kesinleşmiş bir nihai amaçla tarihin yolunu izle veya bölge için tamamen yepyeni bir kaderi inşa et. İster kanla inşa edilmiş Hispania’nın erken bir kurucusu ol, ister barış içinde yaşayacak çok kültürlü bir hilafeti bir araya getir.

İberya’nın eşsizliğini deneyimle
Öne çık ve yepyeni çizimler, müzikler, modeller, kostümler ve karakterler, etkinlikler ve çok daha fazlasıyla hayat verilmiş bir İber Yarımadasını keşfet.

Baş döndürücü tematik olaylar, kararlar ve İberya’ya özgü kültürel gelenekler keşfedilebilir. Hepsi tarihsel olarak gerçeğe uygun ve detaylı araştırmaların ürünü.

Karakterini gerçek bir hidalgo veya bir Müslüman prensi olarak giydir, bakımlı sakallardan, kıvırcık saçlardan, zırhlardan, kıyafetlerden, yeni türban tarzlarından veya Avrupa’nın orta çağda sunduğu en uzun başlıklardan bazıları içinden istediğini seç!

Araziler, birimler ve gemiler de dahil olmak üzere, yepyeni 3D modeller ve çevrelerle karşılaşılabilir.

Crusader Kings III: Royal Court sadece istediğiniz gibi alabileceğiniz yepyeni İberya esintili eserlerden, kalıntılardan ve hazinelerden ibaret değil, oyunun sahipleri ayrıca en şık krallık sembollerini, kişisel taht odalarında sergileyebilecekler. Yepyeni bir taht, konsey silahları, hazineler ve diğer temalı kişiselleştirme seçenekleri, taht odanı daha da zenginleştirecek!

Yoğun biçimde temaya uygun hazırlanmış müziklerle kendini oyuna kaptır, yükleme ekranlarından simgelere uzanan büyüleyici yeni çizimlerin ve tamamen yenilenmiş kullanıcı arayüzünün tadını çıkar.

Ana oyun ve tüm ekpaketler dahildir direk oynayabilirsiniz.


Crusader Kings III: Fate of Iberia indir - (Direkt indir)

21.946
OYUN BİLGİLERİ 31 Mayıs 2022 19:31
Crusader Kings III: Fate of Iberia

Tür: Ek Paketler, Oyun, Simulasyon, Strateji

Platform: PC

Boyut: 3.88 GB

Crack: FLT

Tarih: 31 Mayıs 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?