CRUMB Circuit Simulator

1CRUMB Circuit Simulator indir - (Direkt indir)

Modern dünyamıza elektronik hakimdir. Hem genç hem de yetişkin beyinler için elektronik alanında çok çeşitli kariyer seçenekleriyle CRUMB, elektronik devrelere kullanımı kolay ve etkileşimli bir giriş sunar.

Tamamen 3B olarak gerçekleştirilen prototip devreleri, terminal bileşeni arızası riski veya tek tek bileşenleri sipariş etme zorluğu olmadan tezgahta yaptığınız gibi oluşturabilirsiniz.

Büyümeye devam eden büyük katalog

Sonsuz kombinasyonlar ve olasılıklar

CRUMB’nin 1.0 Sürümü, doğrudan prototip devreler oluşturmaya başlamanıza izin vermek için harika bir başlangıç ​​bileşenleri seçimi ile birlikte gelir.

Mevcut katalogla, temel bir programı çalıştırmak için bir EEPROM’u programlamaya kadar, transistörlerin ve ses filtrelemenin işleyişini incelemek mümkündür.

Yeni başlayanlar için etkileşimin temellerini öğrenmek ve anlamak mümkündür ve meraklılar için gerçek dünya modellerini oluşturmadan önce prototipleri analiz etmek ve mükemmelleştirmek mümkündür.

Yerleşik osiloskop ve analiz görünümlerini kullanarak, kabloların içinden bileşenler arasındaki etkileşimi net bir şekilde görmek mümkündür.

Topluluk odaklı geliştirme

CRUMB, sürekli olarak güncellenecek ve 1.0 sürümünün ötesine genişletilecektir.


CRUMB Circuit Simulator indir - (Direkt indir)

15.279
OYUN BİLGİLERİ 21 Kasım 2022 12:45
CRUMB Circuit Simulator

Tür: Oyun, Simulasyon

Platform: PC

Boyut: 115.68 MB

Crack: GOLDBERG

Tarih: 19 Kasım 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?