Cruise Ship Manager

0Cruise Ship Manager indir - (Direkt indir)

Cruise Ship Manager’da her türden benzersiz yolcu sayesinde hayat dolu, geniş bir mürettebatla güzel bir gemiye sahip olma hayallerinizi gerçekleştirin!

Bu eşsiz menajerlik oyununda gemi yolculuğu işinizle Akdeniz’i ele geçirin. Geminizin içini planlayın, her şeyin yolunda olduğundan emin olun, hizmetlerinizin fiyatlarını belirleyin ve açık denizlerin efsanesi olun!

Geminin yerleşimini seçmek size kalmış! Yolcularınız için nereye bir kulüp kuracağınıza ve 5 yıldızlı restoranların nerede olacağına karar verin. Kumarhane hoşunuza gitti mi yoksa açık havuzu mu tercih edersiniz? Ve yolcularınız için uygun sade kabinleri de unutmayın! Her şeyin erişilebilir olduğundan ve birlikte iyi çalıştığından emin olun ve bu, mükemmel bir yolculuğu garantilemek için limanda yeterli yiyecek ve malzeme almayı unutmayın.

Ekibinizi akıllıca seçin. Başarınız veya başarısızlığınız onların becerilerine bağlıdır. Rıhtımdan ayrıldıktan sonra, uzun bir yolculukta çalışanlarınızla birlikte kalırsınız. Deneyimli bir emektar yerine deneyimsiz bir çaylağı işe aldığınıza pişman olmayacağınızdan emin olun.

Olanaklara yerleşip gerekli tüm hazırlıkları tamamladıktan sonra, sonunda geminize davet edecek yolcuları arayabilirsiniz. Ama bir sorun var – biletlerinizi kimin satın aldığı size bağlı değil. Bu yüzden onları buna göre fiyatlandırın! Onlara premium bir ücret teklif ederseniz, yolcularınız en iyi hizmeti alma hakkına sahip olduklarını hissedeceklerdir. Onları tatmin etmek kolay olmayacak. Öte yandan, biletleri düşük bir fiyata satabilir ve bütçenizi başka yollarla artırabilirsiniz. Örneğin, lüks kokteyller için ekstra ücret alarak.

İtibarınız arttıkça, daha fazla insan gemi yolculuğunuza kaydolmanın heyecanını yaşamak isteyecektir. Markanızı oluşturun ve insanların sadece geminizde yelken açmakla övünmek için her türlü parayı ödeyecekleri bir noktaya ulaşın!


Cruise Ship Manager indir - (Direkt indir)

9.993
OYUN BİLGİLERİ 24 Mayıs 2023 22:33
Cruise Ship Manager

Tür: Açık Dünya Oyunları, Hayatta Kalma Oyunları, Oyun, Simulasyon, Strateji

Platform: PC

Boyut: 2.31 GB

Crack: SKIDROW

Tarih: 24 Mayıs 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?