Crossfire: Legion

2Yeni Nesil Savaş Ortamı!
Dünya çatışma hâlinde. Black List ile Global Risk kendi ideolojilerinin hâkim olması için sürekli mücadele içinde ama savaş meydanına yeni bir fraksiyonun gelmesi her şeyi kökünden sarsıyor.

Şirketler arası çatışmaların yakıp yıktığı, fazla uzak olmayan fütürist bir dünyada, kişiselleştirdiğin ordunu herkesin kendini kanıtlamak için çarpıştığı savaş meydanlarında zafere taşı. Crossfire: Legion üst seviye, yüksek tempolu ve gerçek zamanlı strateji oyunu.

İster çok rekabetçi bir deneyim arayışında ol, ister biraz daha rahat bir yaklaşımı tercih et, Crossfire: Legion’da ilgini çekecek bir şeyler var.

Çevrimiçi rakibe karşı modlarında kaynakları yönetirken, bir üssü takviye ederken ve ordunu düşmanları haritadan silmeye gönderirken yeteneklerini kanıtla. Tetikte ol zira savaş meydanında tereddüt etmek en büyük düşmanındır.

Crossfire: Legion ayrıca, komutan olarak stratejistlikten taktisyenliğe kadar yeteneklerinin tamamını sınayacak, heyecan verici çok oyunculu modlarla dolu bir şekilde geliyor. Düşmanların hepsinin korkunç hasımlar olmadığını da fark ettin mi?

Birlik kontrol ve taktikleri, Crossfire: Legion’ın temel öğelerini oluşturuyor ama savaştaki başarı, daha ilk ateş açılmadan başlar.

Orduların hepsine bir Komutan öncülük ediyor ve bu komutanlar, savaş meydanında kritik durumlarda gidişatı değiştirebilecek özel komutanlık yeteneklerine sahip. O yüzden seçimini akıllıca yap.

Anlatı Odaklı Olay Örgüsü

Yakın gelecekteki Crossfire evreninde medeniyet çökmek üzere. Üç rakip fraksiyonun da başlıca karakter ve hedeflerini öğrenirken gökdelenlerin tepesinde savaş, bataklıkların olduğu bir nehrin derinliklerine dal veya sağlam bir şekilde savunulan askerî üslere sız. Bu anlatı odaklı olay örgüsünde dünya senin önünde uzanıyor.


13.226
OYUN BİLGİLERİ 25 Mayıs 2022 12:35
Crossfire: Legion

Tür: Aksiyon, Erken Erişim, Oyun, Strateji

Platform: PC

Boyut: 6.4 GB

Crack: EARLY ACCESS

Tarih: 24 Mayıs 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?