Creature Lab

0Nihai mutajeni arayan çılgın bir bilim adamı ol!
Burada inanılmaz mutantlarınızla ünlü Frankenstein’ı bile gölgede bırakabilirsiniz! Dehanızı kesin olarak kanıtlayın ve kimsenin sizi durdurmasına izin vermeyin.

Creature Lab, test konularına ve resmi prosedürlere çok liberal bir yaklaşımla sizi bir dahinin zor yoluna sokar, ancak biraz kötü bir bilim insanıdır. Sığınağınızı kurun ve deneylerin başlamasına izin verin! Çılgın deneyler yapın, mutajenleri karıştırın, özelliklerini analiz edin, DNA tabanlı vücut parçaları geliştirin ve bunları deneklerinize ekleyin.

Pek çok olasılık… Laboratuvarınızı hazırlayın, temel reaktifleri edinin ve bunları karıştırdığınızda ne olduğunu görün. Tüm tariflerinize isim vermeyi unutmayın! Deneklere mutajenlerinizi uygulayın ve nasıl tepki verdiklerini gözlemleyin. Tamamen yeni vücut parçaları geliştirin ve onları az önce hayata geçirdiğiniz yaratıklara ekleyin. Bir mutant ordusunu yavaş yavaş bir araya getirirken, mutajenler ve vücut parçaları arasındaki neredeyse sınırsız etkileşimi keşfedin.

Devlet fonlarını umut etmenin bir faydası yok, bu yüzden bulabildiğiniz ve hatta çalabileceğiniz her şeyle yetineceksiniz. Envanterinizi yönetin, laboratuvarınızı genişletin ve saklandığınız yerin güvenli olduğundan emin olun. Paniğin sizi yönlendirmesine izin vermeyin, ne kadar stresli olursanız, Federallerin gelip merhaba deme ve yerinizi kontrol etme şansı o kadar artar! Hiçbir iz bırakmayın, sabırlı olun ve son derece dikkatli olun! Onlara neyin çarptığını asla anlamayacaklar!

Kaynaklarınız azalıyor mu? Daha fazla test deneğine mi ihtiyacınız var? Hasta yaratıklarınızı şehre gönderin! İhtiyacınız olan kaynakları bulun. Sığınağınızı bulmaya çalışan herkesi korkutmak için şehirde panik yaratın. Ve ordu seni aramaya başlarsa, yaratıklarının en güçlüsünü onlara bir ders vermesi için gönder. Nihai mutajen arayışınızda kimsenin sizi durdurmasına izin vermeyin!


18.073
OYUN BİLGİLERİ 15 Haziran 2023 13:17
Creature Lab

Tür: Bağımsız Yapımcı, Korku, Oyun, Simulasyon, Strateji

Platform: PC

Boyut: 8.62 GB

Crack: TENOKE

Tarih: 14 Haziran 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?