Countryballs Modern Ballfare

3Countryballs Modern Ballfare indir - (Direkt indir)

Büyük mermileri, daha büyük topları ve en büyük yarasaları absürd yeteneklerle, kaba özelleştirmelerle ve vasat memlerle harmanlayarak şimdiye kadar tasvir edilen savaşın kesinlikle en modern ve doğru temsilini oluşturuyor.

Absürt Yetenekler – Çoğu zaman faydalı olan tuhaf ve harika avantajların bir karışımı. Güvenliğe giden yolda osurun ya da Trump’ın duvarını inşa edin.

Toplarınızı Ayarlayın – Aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda Ülke Topu varken, bu düz dünyadaki köşenizi size uygun veya herkesi rahatsız edecek bir tarzda temsil edin.

Çeşitli Tam Haritalar – Bir sığınak üzerinde savaşın, ormanlık alanda savaş açın, çatılarda gürültü yapın ve mağaradaki mezardan kaçının! Şu ana kadar dört tamamlanmış haritamız var ve gelecekte daha fazlası da eklenecek!

Çılgın Silahlar – Makineli tüfekleriniz, roketatarlarınız, hayranların en sevdiği noobtube var, ışın silahından bahsediyoruz, dev bir parmak, atılabilir bir çöp kutusu, adını siz koyun, muhtemelen ekleyeceğiz.

Dört Oyunculu Çevrimiçi İşbirliği Zombi Modu – Keşfederken, silahlarınızı geliştirirken ve adaletsiz patronlar tarafından ezilirken, amansız ölümsüz ordulara karşı tek başınıza veya arkadaşlarınızla birlikte ölün!

Ödüllü Müzik – Bir şekilde ödüllü bir besteciyi tema parçasını yapmaya ikna etti, hala nasıl ve neden olduğu hakkında hiçbir fikrimiz yok, ama yine de minnettarız!

Patent Başvurusu Yapılmış “Aptal Robot” PVP AI – Bu, arkadaşları olan tüm havalı çocukların ilgisini çekmeyebilir, ancak eğer benim gibiyseniz, o zaman her zaman katledilecek ve onlar tarafından katledilecek bot düşmanlara sahip olmayı seveceksiniz!


Countryballs Modern Ballfare indir - (Direkt indir)

21.246
OYUN BİLGİLERİ 20 Kasım 2023 21:46
Countryballs Modern Ballfare

Tür: Aksiyon, Bağımsız Yapımcı, Oyun, Simulasyon

Platform: PC

Boyut: 7.32 GB

Crack: TENOKE

Tarih: 12 Kasım 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?