Cosmo Player Z

0Cosmo Player Z indir - (Direkt indir)

Sizi isyanlarla savaşmaya, karakterinizin seviyesini yükseltmeye ve yeni beceriler seçmeye, karakterinizi epik uzay savaşlarında giydirmeye getiren tek bir oyuncu için bir Bilimkurgu aksiyon oyunu.

Bu başlığı oynamak kolaydır. Tek yapmanız gereken karakteri hareket ettirmek ve karakter otomatik olarak düşmanlara saldırıyor, böylece nişan alma gibi teknik bir beceri olmadan bu oyunu rastgele oynayabilirsiniz.

Çeşitli beceri türleri, bir dövüş stratejisi seçmenize olanak tanır – uzun menzilli, yakın dövüş ve savunma – ve bazı beceri kombinasyonları, düşmanları süpürmek için büyük bir potansiyeli kucaklayan yeni bir güç oluşturur. Bu roguelike beceri geliştirme, bu unvanı içeriyordu.

Becerilerden bazıları, oyuncu karakterinin kıyafetini değiştirenleri içerir. Stratejik olarak en iyi becerileri seçmenin yanı sıra, ana karakterinizi güzel bir şekilde koordine etmeyi de seçebilirsiniz. Değiştirdiğiniz kıyafetler duraklatma ekranında ve ana ekranda görüntülenebilir. Aynı saç modeli, üst ve alt kısımlarla aynı kıyafetle bir alanı tamamlarsanız da bonuslar alabilirsiniz.

Bu başlıkta çeşitli benzersiz boss karakterleri var. Sadece en güçlülerin şirin kıyafetler giymesine izin verilen bir gezegende bir diktatör, beş yaşından beri motosiklet çalan bir prenses ve uzaktan çalışarak savaş yürüten bir giyim tasarımcısı var. Eşsiz düşman karakterlerin ördüğü kısa öyküler ve iyi cilalanmış giysi tasarımları da bu başlığın cazibesi.


Cosmo Player Z indir - (Direkt indir)

3.080
OYUN BİLGİLERİ 20 Mart 2022 02:46
Cosmo Player Z

Tür: Aksiyon, Basit Eğlence, Macera, Oyun, Platform, Strateji

Platform: PC

Boyut: 230.3 MB

Crack: UNLEASHED

Tarih: 18 Mart 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?