Coromon

1Dünya için yeni bir gün ve sizin için yeni bir gün olan Velua’da güneş doğmaya başlıyor, Lux Solis olarak bilinen küresel araştırma topluluğunun yeni kurulmuş bir Savaş Araştırmacısı. Bu senin ilk günün ve gizemli bir güç en son iş yerinize saldırana kadar her şey yolunda gidiyor. Bir Coromon mangası kurun, işgalcilerin izini sürün ve Velua’daki herkesi tehlikeye atan yükselen bir tehditle boğuşun!

Coromon tamamen kendi adını taşıyan vahşi yaşamı evcilleştirmek ve dünyanın geri kalanına meydan okumakla ilgilidir: diğer vahşi yaşam, eğitmenler veya titanik patronlar!
Öğeleri, özellikleri ve becerileri ile tanımlanan 100’den fazla büyüleyici yaratıktan bir ekip oluşturun. Yakala, eğit ve sonra onları rakiplerine sal!

Her eylemin enerjiye mal olduğu, dayanıklılığa dayalı bir savaş sisteminde ustalaşın, bu nedenle becerileri ve saldırıları dikkatlice seçin. Hasar verin, durum etkileriyle düşmanın dayanıklılığını azaltın veya zafere ulaşmak için düzinelerce koşul aracılığıyla onları etkisiz hale getirin.

Lux Solis’teki ilk gün, çok daha büyük bir maceranın sadece ilk adımıdır. Yakında gizemli, uzaylı bir tehdit ortaya çıkarken, kapsamı büyük ve önemi büyük bir hikayeye itileceksiniz. Lux Solis’in alçak tasarımlarına bir son vermesine yardım etmek senin elinde.

Keşfedilecek düzinelerce birbirine bağlı rota ile altı ana bölge ve şehirde düşmanların izini sürün. Her biri görevler, sırlar ve bulunacak öğelerle dolu.
Donmuş buzul mağaralarından kabaran çöllerin derinliklerine kadar Velua’nın en uzak noktalarını keşfedin.
Her şeyin göründüğü gibi olmadığına dair sürprizler, dönüşler ve ifşaatlarla tamamlanan tam teşekküllü bir klasik JRPG anlatısı boyunca kilit bir rol oynayın…


6.675
OYUN BİLGİLERİ 1 Nisan 2022 13:09
Coromon

Tür: Bağımsız Yapımcı, Macera, Oyun, Strateji

Platform: PC

Boyut: 1 GB

Crack: DARKSİDERS

Tarih: 31 Mart 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?