Core Keeper

0Core Keeper indir - (Direkt indir)

Gizemli bir kalıntıya doğru çekilen, eski bir yaratıklar, kaynaklar ve biblolar mağarasında uyanan bir kaşifsiniz. Yeraltında kapana kısılmış, hayatta kalma becerileriniz göreve hazır mı?

Üssünüzü inşa etmek, yeni ekipman üretmek, hayatta kalmak ve Çekirdeği güçlendirmek için kalıntıları ve kaynakları çıkarın. 1-8 oyuncu için bir madencilik sandbox macerasında dev canavarları alt edin, gizli sırları keşfedin, ekinleri toplayın, yeni tarifler pişirin ve usule göre oluşturulmuş bir yeraltı dünyasını keşfedin.

Sonsuz kaynaklardan oluşan geniş bir yeraltı mağarasını keşfedin. Maden cevheri, gizli kristalleri, fosilleri ve bibloları keşfedin ve usule göre oluşturulmuş bir yeraltı dünyasında hayatta kalın.

Yaşayan biyomlara dalın ve geniş bir yeraltı sisteminde mağara yaratıklarıyla savaşın. Etrafınızdaki karanlık dünyayı araştırın ve yeraltının devleriyle karşılaşın. Onları yenin ve Çekirdeğin gizemini ortaya çıkarmak için zafer ganimetlerini alın.

Karakterinizi özelleştirin ve mağaralarda daha fazla ilerlemek için yeni eşyalar, zırhlar ve teçhizatlar üretin. Duvarları ve kaynakları mayınlamak için bir kazma yapın, yeraltı göllerini geçmek için köprüler inşa edin ve her zaman var olan derin karanlığı aydınlatmak için meşaleler yerleştirin.

Maceralarınız sırasında bulunan tohumları ekerek ekinlerinizi çeşitli bitkiler yetiştirmeye yönlendirin. Mükemmel balık tutma yerini bulun ve çok sayıda benzersiz balık yakalayın. Beklenmedik etkilere sahip lezzetli tarifler keşfetmek için sıkı çalışma çiftçilik ve balık avlamanızın verimini tencerede birleştirin.


Core Keeper indir - (Direkt indir)

7.706
OYUN BİLGİLERİ 8 Nisan 2022 13:46
Core Keeper

Tür: Erken Erişim, Hayatta Kalma Oyunları, Macera, Oyun, Simulasyon

Platform: PC

Boyut: 172.5 MB

Crack: v0.3.5

Tarih: 8 Mart 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?