Coral Island

5Coral Island indir - (Direkt indir)

Pokyo’daki büyük şehir hayatını geride bırakmanın ve Coral Island’da hayatınızın yeni bir bölümüne başlamanın zamanı geldi!

İstediğiniz kişi olun ve ekinlere bakacağınız, hayvanları besleyeceğiniz ve çevrenizdeki doğal dünyayla bir bağ kuracağınız hayallerinizdeki pastoral çiftliği yaratın. Yakındaki kasabayı ve çevresindeki mercan resiflerini canlandırmaya yardımcı olun ve Coral Island’ı evi olarak gören 70’den fazla insandan oluşan canlı bir toplulukla ilişkiler kurun.

Çiftlik. Süslemek. Zanaat. Keşfetmek. Rahatlamak. Geleceğiniz – ve Coral Island’ın geleceği – bundan ne anladığınızdır.

Hayalinizdeki Çiftliği İnşa Edin
Coral Island’daki taşkın arazinizi yemyeşil ve canlı bir rüya manzarasına dönüştürün; ne inşa edeceğinize, hangi mahsulleri yetiştireceğinize ve hangi hayvanlara bakmak istediğinize siz karar verin.

Kendi hikayeni yaz:
Coral Island’da hikaye her geçen sezon değişir, ancak hayat akışına göre devam eder. Günlerinizi keşfederek geçirin ya da birlikte bir hayat kurmak için şehirdeki o özel kişiyi bulun. Denizleri kurtarın, canavarlarla dolu mağaralara meydan okuyun veya çiftliğinizi mükemmelleştirmeye odaklanın. Her şey sana bağlı.

Kendiniz olun:
Çok çeşitli kıyafetler, aksesuarlar ve vücutlar arasından seçim yapın; kendinizi ifade etmek, tarzınızı bulmak ve olmak istediğiniz kişi olmak için birçok seçenek bulacaksınız.

Farklı adalılardan oluşan bir kadroyla arkadaş olun :
Coral Island’da yaşayan her kesimden 70’den fazla karakteri tanıyın. Onlarla sohbet edin, ilgi alanları hakkında daha fazla bilgi edinin ve doğru hediye ile onları etkilemeye çalışın.

O özel kişiyi bulun:
Karışmaya hazır 25 bekarla tanışın! İlişkiler kurun, onları yerden kaldırın ve bir tane bulun – ve hazır olduğunuzda çiftlikte birlikte hikayenizin yeni bir bölümüne başlayın.

Bir zamanlar cennet olan bir adayı restore edin :
Coral Island’ı herkes için daha iyi bir yer yapın! Kasabayı canlandırmak, yerel müzeyi genişletmek ve miras alanlarının nasıl restore edileceğini keşfetmek için topluluk projelerine katılın. Kasabanın rütbesini yükseltin ve topluluğunuz gelişsin!

Günün yakalamak:
Adada yaşamanın pek çok avantajı vardır, böcek avlamak ve balık yakalamak gibi eğlenceli aktivitelerden sadece bir taş atımı uzakta olmak da dahil.

Okyanusa dalın ve mağaraları benimseyin:
Mercan resifini restore etmek için dalış yapın veya mağaradaki değerli taşları çıkarın. Ne yapmaya karar verirseniz verin, aletlerinizi geliştirmek ve çiftlik hayvanlarınızın ve ekinlerinizin kalitesini yükseltmek için ganimet bulacaksınız.


Coral Island indir - (Direkt indir)

17.012
OYUN BİLGİLERİ 12 Ekim 2022 13:14
Coral Island

Tür: Açık Dünya Oyunları, Basit Eğlence, Oyun, Simulasyon, Türkçe Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 9.32 GB

Crack: EARLY ACCESS

Tarih: 11 Ekim 2022

Dil: Türkçe

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?