Conway: Disappearance at Dahlia View

4Conway: Disappearance at Dahlia View indir - (Direkt indir)

Dahlia View gibi bir yeri uyandırmak için bir kabus gerekir.
The Occupation ve Ether One oyunlarının yaratıcılarınca geliştirilen bu hikaye odaklı gözlemsel gerilim oyununda kayıp kızı bulmak için kendi araştırmanı yürüt ve olayın ardındaki karanlık sırları çöz.

Conway: Disappearance at Dahlia View 1950’lerin İngiltere’sinde geçen sürükleyici bir gözlemsel gerilim oyunu. Dahlia View’da 8 yaşındaki Charlotte May kayboluyor ve emekli dedektif Robert Conway olayın ardındaki gerçeği bulmak üzere oturduğu dairenin penceresinden komşularını gözetliyor, onların davranışlarını analiz ediyor. Şüphelerinde haklı çıkınca da Charlotte May’in kayboluşunu bizzat araştırmaya başlıyor, ipuçlarını izliyor, yeni deliller buluyor ve parçaları bir araya getirerek gerçeğe giden tehlikeli bir yolda ilerliyor.

OYUN ÖZELLİKLERİ:

  • The Occupation ve Ether One oyunlarının da yaratıcısı White Paper Games tarafından geliştirilen duygu ve gerilim yüklü bir dedektif macerası.
  • Dahlia View’da yaşayan emekli dedektif Robert Conway olarak kayıp bir kızı bulmak için kendi araştırmanı yap.
  • Dahlia View sakinlerinin davranışlarını gözlemleyerek ipuçları bul, şüpheli hareketleri analiz ederek gerçeğe götürecek yeni delillere ulaş.
  • Dahlia View’ı keşfet, bulmacaları çöz, yeni delillere ulaşmak için insanları sorgula, şüphelilerin profilini çıkar ve parçaları birleştirerek gerçeğe ulaş.

Conway: Disappearance at Dahlia View indir - (Direkt indir)

33.734
OYUN BİLGİLERİ 3 Kasım 2021 00:23
Conway: Disappearance at Dahlia View

Tür: Macera, Oyun

Platform: PC

Boyut: 7.61 GB

Crack: FLT 

Tarih: 2 Kas 2021

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?