Contra Operation Galuga

3



Contra Operation Galuga indir - (Direkt indir)

Efsanevi Contra serisine yeni bir ek geldi! 80’lerdeki klasik run-‘n’-gun aksiyon oyununun detaylı bir şekilde yeniden hazırlanan hâli olan Contra: Operation Galuga modern grafikler ve sesler, yeni aşamalar, yeni düşmanlar ve elebaşları, yeni oyun mekanikleri, güncellenen bir silah sistemi içeriyor ve Hikâye Modunda iki oyunculu ya da Arcade Modunda dört oyunculu ve heyecan verici bir eşli savaş deneyimi sunuyor!

Red Falcon terörist grubu Yeni Zelanda açıklarındaki Galuga Adaları’nı ele geçirince üstün Contra komandoları Bill Rizer ve Lance Bean harekete geçerek insanlığın kaderinin pamuk ipliğine bağlandığı topyekûn bir savaş başlatıyor!

Biriktirilebilen yükseltmeler ve müthiş Overload yetenekleriyle birlikte spread shot, laser ve homing missiles gibi ölümcül silahlarla koş, zıpla ve elini tetikten çekmeden sekiz seviyeyi tamamla!

Bu aksiyon dolu deneyimi üç zorluk kademesi ve çeşitli mücadele seçeneklerinden faydalanarak istediğin gibi özelleştirebilirsin. Gerçek Contra efsanesi yeniden başlıyor!

Temel Özellikler:
•Orijinal run-‘n’-gun oyunu yeni yüzüyle geri döndü ve hiç olmadığı kadar aksiyon dolu!

•Agresif bir şekilde savaşarak heyecan dolu sekiz aşamada ilerle! Ormana gizlice sız, şelaleye tırman, uçan motosikletinle bir düşman üssünden tam gaz geç ve çok daha fazlasını deneyimle!
•Eşsiz yeteneklere sahip birden çok oynanabilir karakter!

•Destansı ve ekranda görsel şölen yaratan elebaşı savaşları!

•Hem yeni silahlar hem de serinin hayranlarının unutamadığı silahlarla birlikte artık biriktirilebilen yükseltmeler ve müthiş Overload yetenekleri de var!

•Birden çok zorluk kademesi seçeneği ve bir sürü ek içerik


Contra Operation Galuga indir - (Direkt indir)

31.613
OYUN BİLGİLERİ 12 Mart 2024 13:58
Contra Operation Galuga

Tür: Aksiyon, Oyun, Platform, Yıldız Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 8.4 GB

Crack: FLT

Tarih: 12 Mart 2024

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?