Contagion Flatline

1Contagion Flatline indir - (Direkt indir)

Contagion sizin ortalama Zombie Shooter’ınız değildir, bunun yerine, benzersiz karakterler, ortamlar, silahlar, nesneler ve her turda kaynakları, hedefleri ve yolları ile tümüyle öngörülemeyen tümüyle kestirilmiş yerleşik bir sistemle daha gerçekçi ve farklı bir yaklaşım benimsemektedir. değiştirme.

Resmi bulaşma buhar anahtar özellikler:
Dinamik Oyun. Her oyun, her oynadığınızda oyunu / turu değiştiren yerleşik randomizasyon sistemimizle asla aynı değildir!

Sanatın Durumu. Gelişmiş gözetleme sistemimiz sizi uçurulmuş veya hacklenmiş organlar ve organlarla oyuna sokacaktır!

Sürükleyici Ses Efektleri. Sizi karanlık kıyamet atmosferine sürükleyen gerçekçi ortam ve ses efektleri!

Geleneksel Zombiler. Yavaş hareket eden ölümsüzlük, sadece beyine giden bir mermiyle ya da bedenlerinde yeteri kadar boşa giden kurşunla çalışabilme yeteneğini ortadan kaldırabilmektedir.

Geniş Survival Ekipmanları. Geniş bir yelpazede ateşli silahlar, ateşli silahlar arasından 28’in üzerinde hayati ekipman parçası, patlayıcıları, destek malzemelerini, araçları ve eklenmesi gereken çok şeyi unutmayın!

Eşsiz Oyun Modu. Kaçmak, siviller çıkarmak veya birbirinizi avlamak için kooperatif ve hayatta kalma becerileri gerektiren çok sayıda klasik ve yeni oyun modu arasından seçim yapın! Panik modlarımızdan, yaklaşmakta olan Flatline (Survival) modundan ve daha fazlasından bahsetmeyin!


Contagion Flatline indir - (Direkt indir)

50.751
OYUN BİLGİLERİ 1 Ocak 2020 20:29
Contagion Flatline

Tür: Aksiyon, Bağımsız Yapımcı, Oyun, Strateji

Platform: PC

Boyut: 5.8 GB

Crack: PLAZA 

Tarih: 25 Eki 2013

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?