Compass of Destiny Istanbul

2Compass of Destiny Istanbul indir - (Direkt indir)

Geçmişinle Yüzleş, Geleceğini Şekillendir!
17. yüzyıl Osmanlı İmparatorluğu’nda bir Venedikli olarak oynayın ve geçmişinin karanlığıyla yüzleşin. Geçmişinizdeki sorunları çözmeye çalışın ve geleceğinizin imkansızlıklarıyla uğraşın!
Kahramanınızı özelleştirin, zorluklarda akıllıca seçim yapın ve macera ve hakikat arayışlarınızda Pusula’nın gizemlerini çözün!

Gerçek Bir Hikayeye Gizemli Bir Bakış!
Compass of Destiny’de anlatılan hikayelerin çoğu gerçek olaylara dayanmaktadır. Kahramanı seferlere gönderen Müneccim Ahmed Dede, Girit Savaşı, Venedik-Osmanlı ilişkisi ve İstanbul’un tüm özellikleri detaylı bir araştırma sonucunda oluşturulmuştur.
17. yüzyıl Osmanlı Devleti’nde ve dünyada yaşanan olaylar araştırılmış ve tarihsel olarak gerçek olan bu hikayeler fantastik unsurlarla harmanlanmıştır.

İki Dünya Arasında (Fîtrat)
Kader ve yaratılışın iç içe geçtiği, bazen bir tüccarın, bazen de bir kralın can damarını görebileceğiniz bu yerde vakit geçirin!
İstanbul’u keşfederken becerilerinizi geliştirmek için Fîtrat Alemine yol kişileri ve olayları bulun. Fîtrat’ın sonunda karakterinizin geçmişine ait anıları görmek için bulmacaları çözün, düşmanlarınızı yenin ve ödüllerinizi alın!

Gerçeğe Giden Yol Açmak!
Kaderin size sunduğu Pusulayı takip edin. Onunla Fîtrat Alemini, insanları, görevleri ve hikayenizin yönünü bulun!
Pusulanızı kullanarak Fîtrat Alemine giden yolu bulun. Pusulanızın tepki verdiği her öğeyi, kişiyi ve olayı inceleyin! Pusulanıza güvenin ve yardımını asla reddetmeyin!
Kaderin, gerçeğin, geçmişin, geleceğin ve her şeyin yönünü belirleyebileceğinizi unutmayın!


Compass of Destiny Istanbul indir - (Direkt indir)

61.910
OYUN BİLGİLERİ 15 Aralık 2023 14:56
Compass of Destiny Istanbul

Tür: Aksiyon, Macera, Oyun, RPG, Türkçe Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 4.93 GB

Crack: TENOKE

Tarih: 14 Aralık 2023

Dil: Türkçe

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?