Company of Heroes 3

10Company of Heroes 3 indir - (Direkt indir)

Company of Heroes 3 çıktı! Her zamankinden daha büyük ve daha iyi olan CoH3, beğenilen aksiyon, taktik ve strateji karışımını dünya çapında milyonlarca hayranla buluşturuyor. Kendinizi iki destansı kampanyaya, dört benzersiz çok oyunculu oyuna kaptırın ve; kooperatif grupları ve Kuzey Afrika’nın geniş çöllerinden İtalya’nın inişli çıkışlı tepelerine kadar uzanan nefes kesici yeni bir tiyatro.

Tam Taktiksel Duraklatma gibi yeni özelliklerle Dövüşe katılın ve Dinamik Sefer Haritamız, savaş alanının tam kontrolünü elinize almanızı sağlar.

Efsanevi strateji serisi geri döndü! Company of Heroes 3, nihai aksiyon, taktik ve strateji paketidir. Gerçek zamanlı savaşın sıcağında sorumluluğu üstlenin, ardından her kararın önemli olduğu genel kampanyaya rehberlik eden bir General olarak komuta edin.

Dört benzersiz grupla ve yepyeni uluslararası Savaş Gruplarıyla rakiplerinizi alt edin.

Yeni Dinamik Sefer Haritası’nda kara, hava ve deniz kuvvetlerine komuta edin ve düşman ilerlemelerini engellemek için ikmal hatları inşa edin; hiçbir oyun birbirinin aynısı olamaz! Çarpıcı çok oyunculu aksiyona dalmadan önce harekât ve çatışma modlarında kendi hızınızda oynayın.

Tamamı Relic’in tescilli Essence Engine’i tarafından desteklenen, yeni nesil yıkılabilir ortamlara sahip muhteşem bir Akdeniz tiyatrosunun anlatılmamış hikayelerini keşfedin.

Company of Heroes 3, beğenilen taktiksel oynanışın yeni neslini sunuyor. Sevilen dövüş mekanikleri, özgün yeni oynanış özellikleriyle bir araya gelerek bugüne kadarki en derin taktiksel deneyimi sunuyor. ​

Düşmanın yan zırhını ortaya çıkarmak için cesur kanat hareketlerinden yararlanın, düşman birimlerini garnizonlarından uzaklaştırmanıza olanak tanıyan tüm yeni piyade ihlal mekaniklerini deneyimleyin ve görüş hattınızı geliştirmek ve galip gelmek.

Nasıl Oynanır:

1-Oyunu “\Company of Heroes3\RelicCoH3.exe”yoluyla başlatın.

2- Yeniden bağlanmanızı istediğinde oyunu kapatın.

3- “Company of Heroes 3\_Item CoH3 + GoldBerg (edwinkyr)” bölümüne gidin ve “76561198800496784item-coh3-coh3.dat” dosyasını kopyalayın.

4- Belgeler\My Games\Company of Heroes 3\network” dizinine yapıştırın.

5- Keyifli Oyunlar.


Company of Heroes 3 indir - (Direkt indir)

86.240
OYUN BİLGİLERİ 17 Aralık 2023 11:37
Company of Heroes 3

Tür: Aksiyon, Oyun, Strateji, Türkçe Oyunlar

Platform: PC

Boyut: 27.8 GB

Crack: GOLDBERG

Tarih: 23 Şubat 2023

Dil: Türkçe

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?