Command & Conquer 3: Tiberium Wars

3Command & Conquer 3: Tiberium Wars indir - (Direkt indir)

Tiberium büyük sağlık sorunlarına yol açmaktadır. GDI’lar kendi halklarına buldukları aşıyı yaparak onları korumaktadırlar. Fakat kendilerine durmadan kin besleyen NOD halkına bu aşıyı vermemişlerdir. NOD ise bu aşıyı alabilmek için büyük bir savaş başlatmıştır.

Ayrıntılara dikkat ederseniz, NOD askerlerinin yüzleri kapalı ve hastalıklı tiplerdir.

Rifleman ve Roketçi nin yüzü kapalıdır. Engineer yeşil renkli bir yaratığa dönüşmüş ve kıyafet içerisinde yaşayabilmektedir. İntihar Komandosunun yarısı yeşildir. O boya değildir. Hastalıkdır. Öleceğini bildiği için intihar komandosu olmuştur. Campain’de konuşmaları dinlerseniz anlayacaksınız. Dikkatli bakın, intihar komandosu dururken öksürüyor, kendine kendine hırslanıp öleceğim der gibi hareketler yapıyor.

Yıl 2047.Dünyanın %30’u tamamen tiberium ile kaplanmıştır.Bu bölgelere kırmızı bölge adı verilmiştir.Dünyanın %20 mavi bölge olarak adlandırılmıştır.Bu bölgeler yaşamak için en elverişli bölgelerdir.Kalan %50lik bölüm iste Sarı Bölgeler olarak adlandırılmıştır.Bu bölgeler tiberium tehdidi altında olsa da halen Dünya nüfusunun büyük kısmı halen orada yaşamaktadır.

Onyıllar süren savaşlara rağmen GDI(Global Defense Initiative) ve Brotherhood of Nod arasındaki Dünya’yı ele geçirme mücadelesi hala sona ermemiştir.Mart 2047de NOD GDI’in Phidelphia adlı uzay istasyonunu vurarak savaşı başlatmıştır.İkinci Tiberium savaşının ardından Nod gitgide güçlenmiş ve öldüğü sanılan Kane tekrar ortaya çıkmıştır.Ancak oyunun ilerleyen zamanlarında Scrin adı verilen uzaylı ırkı da oyuna dahil olmaktadır.Scrin’lerin amacı Dünya’yı ele geçirmek değildir,tek istedikleri Tiberium’dur.

Yıl 2047. Dünya’nın %30’u tamamen tiberium ile kaplanmıştır. Bu bölgelere kırmızı bölge adı verilmiştir. Dünyanın %20 mavi bölge olarak adlandırılmıştır. Bu bölgeler yaşamak için en elverişli bölgelerdir. Kalan %50lik bölüm iste Sarı Bölgeler olarak adlandırılmıştır. Bu bölgeler tiberium tehdidi altında olsa da dünya nüfusunun büyük kısmı halen orada yaşamaktadır.

Onyıllar süren savaşlara rağmen GDI (Global Defense Initiative) ve Brotherhood of Nod arasındaki Dünya’yı ele geçirme mücadelesi hala sona ermemiştir. Mart 2047’de NOD GDI’in Phidelphia adlı uzay istasyonunu vurarak savaşı başlatmıştır. İkinci Tiberium savaşının ardından Nod gitgide güçlenmiş ve öldüğü sanılan Kane tekrar ortaya çıkmıştır. Ancak oyunun ilerleyen zamanlarında Scrin adı verilen uzaylı ırkı da oyuna dahil olmaktadır. Scrin’lerin amacı Dünya’yı ele geçirmek değildir, tek istedikleri Tiberium’dur.Oyun Chip Dergisi tarafından en iyi öykülü oyun seçilmiştir (2007 Awards)


Command & Conquer 3: Tiberium Wars indir - (Direkt indir)

62.634
OYUN BİLGİLERİ 5 Mayıs 2019 23:49
Command & Conquer 3: Tiberium Wars

Tür: Oyun, Strateji

Platform: PC

Boyut: 12 GB

Crack: PROPHET 

Tarih: 28 Mar 2007

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?