Command & Conquer 3: Kane’s Wrath

6Command & Conquer 3: Kane’s Wrath indir - (Direkt indir)

Kane adına!
Command & Conquer™ serisi Command & Conquer™ 3: Kane’s Wrath ile devam ediyor. Büyük başarılara imza atan ve serinin hayranlarının favorilerinden Command & Conquer 3 Tiberium Wars™’ın genişleme paketi olan bu gerçek zamanlı strateji (GZS) oyunu Kane’in merkezinde olduğu yepyeni bir tek kişilik sefer ile Tiberium Evrenine dönüş yapıyor.
20 yıllık bir süreçte gelişen yeni bir hikâyeye hazır olun: İkinci Tiberium Savaşından sonra Nod Kardeşliğinin yeniden doğuşundan, Üçüncü Tiberium Savaşındaki dramatik olaylar ve ötesine kadar. Hikâye, ünlü oyunculardan oluşan, yüksek tanımlı canlı video sekansları yoluyla anlatılıyor. Son on yılda Command & Conquer oyunlarında Kane karakterini canlandıran Joe Kucan, Nod Kardeşliğinin başındaki megalomanyak lider rolünde bir kez daha karşınıza çıkıyor. Diğer oyuncular da yakında açıklanacak.
Command & Conquer 3: Kane’s Wrath ayrıca üsler kurmanızı, ordular oluşturmanızı ve küresel boyutta düşmanlarınıza saldırmanızı sağlayan yepyeni bir stratejik oyun katmanı da içeriyor – hemen ardından da komutan olarak yeteneklerinizin sonuna kadar sınanacağı taktik savaşlara katılmanız gerekiyor. Oyunda altı yeni alt grup, birçok yeni birim ve GDI, Nod ve gizemli uzay ırkı Scrin için yeni güçler bulunuyor.
Canlı-Aksiyon Videoları geri döndü!
Command & Conquer serilerinde Kane’e hayat veren aktör Joe Kucan’ın da aralarında bulunduğu pek çok ünlü aktör ve aktrisin canlandırdığı canlı aksiyon video sahneleriyle Kardeşliğin doğuşuna tanık olacaksınız.
Yepyeni Epik Birimler: Yepyeni Epik birimler ile savaş alanına inanılmaz ateş gücü götürebileceksiniz. Epik Birimlerinizi garnizonlar ve geliştirmeler ile daha da güçlendirebileceksiniz. Bu birimleri stratejik, küresel fetih modunda yerleştirecek ve taktik, savaş bölümünde düşmanınızı ortadan kaldırabileceksiniz
Tamamen Yeni Bir Ordunun Başına Geçin: Üç gruba da eklenmiş olan yeni birimler, binalar ve yeteneklerle Tiberium Savaşları çok farklı geçecek.
Yeni birimlerinizi kullanarak karada ve havada düşmanlarınızı ele geçireceksiniz.
Uzmanlaşmış Alt-gruplar: Her biri kendine özgü birimlere, güçlere ve geliştirmelere sahip altı farklı alt grup ile kendinize avantaj sağlayın. Seçtiğiniz alt grup sayesinde oyun tarzınızı destekleyebileceksiniz.


Command & Conquer 3: Kane’s Wrath indir - (Direkt indir)

63.945
OYUN BİLGİLERİ 5 Mayıs 2019 23:50
Command & Conquer 3: Kane’s Wrath

Tür: Oyun, Strateji

Platform: PC

Boyut: 7.5 GB

Crack: PROPHET 

Tarih: 13 Kas 2009

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?