Combat Mission Red Thunder

2Red Thunder Muharebe Misyonu, 1944 yazında Beyaz Rusya bataklıklarından Varşova kapılarına kadar, Bagration ve Polonya’nın çetin Doğu Cephesi muharebelerine odaklanıyor.

Stratejik savaş açma yeteneği çökmeye başladı. Tarihsel savaşları ve kampanyaları oynayın veya kendi özelleştirilmiş Hızlı Savaşlarınızı oluşturun.

Tüm yeni birimler, yeni arazi ve yeni özellikler, bunu tüm Combat Mission hayranları için olmazsa olmaz kılıyor.

Red Thunder, sizi Üçüncü Reich kuvvetlerinin kesin ve kararlı bir şekilde tüm zafer umutlarını yitirdiği Doğu Cephesine getiriyor.

Tüm Sovyet kuvvetlerine veya diğerlerine komuta edin.Alman Heer , savaşlar binlerce mil karelik bir alanda şiddetle devam ediyor. Sovyet ezici gücünün neden durdurulamadığını ilk elden öğrenin.

Son derece ayrıntılı ve kapsamlı bir şekilde araştırılmış iki kampanya, çoğu kişinin tüm savaşın en ilginç kara savaşı olarak gördüğü şeye zemin hazırlıyor.

Tankları sevenler için kesinlikle mükemmel, çünkü bu savaşlarda onlardan hiç kıtlık yok! İlk seferde sizi, Bagration’ın başlangıcındaki Orshra’daki Alman cephesinin kilit bir bölümünün ilk atılımının ve sömürüsünün Sovyet komutanı olarak görüyorsunuz.

İkincisi, Polonya’nın Radzymin kentinde, Sovyet’in Varşova’ya ilerlemesini durdurmaktan büyük ölçüde sorumlu olan çok başarılı bir Alman zırhlı karşı saldırısının ayrıntılarını veriyor. Ayrıca 18 bağımsız savaş ve bir ton Hızlı Savaş haritası var.


20.959
OYUN BİLGİLERİ 11 Temmuz 2023 23:09
Combat Mission Red Thunder

Tür: Oyun, Strateji

Platform: PC

Boyut: 6.48 GB

Crack: SKIDROW

Tarih: 15 Haziran 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?