Colossal Cave

0Colossal Cave indir - (Direkt indir)

King’s Quest serisinin ve Phantasmagoria’nın beğenilen yaratıcısından Roberta Williams tarafından yeniden tasarlanan Colossal Cave, özlemini çektiğiniz macerayı size getirmeyi vaat eden heyecan verici yeni bir aksiyon-macera oyunudur.

Will Crowther ve Don Woods tarafından yazılan orijinal ve saygın klasik bilgisayar metin macerası Colossal Cave Adventure’a bir saygı duruşunda bulunan Roberta Williams, sevilen bir favori oyunu titiz el yapımı sanat, gerçek mağaralara dayalı yaratıcı çevresel yaratımlar, uçsuz bucaksız ve tamamen keşfedilebilir üç boyutlu sanatta ilgi çekici mağara.

Kendinizi sınırsız mağaraların ve engin manzaraların, yer altı nehirlerinin ve gizli rezervuarların gizemli ve büyüleyici dünyasına bırakın – birçok kayıp hazineyi, eski uygarlıkları keşfedin ve mamut mağara sisteminin büyük gizemlerini ortaya çıkarma arayışınızda benzer dost ve düşmanlarla karşılaşın.

Doğrusal olmayan bir keşif sistemi ile Colossal Cave’de nasıl ilerleyeceğiniz ve tüm sırlarını nasıl keşfedeceğiniz size kalmış.

Oyunu birçok kez tekrar oynama ve yine de yeni şeyler keşfetme yeteneği, bu oyunu nesiller boyu oyuncuların kalbinde neredeyse elli yıldır tutan şeydir.

Macera oyunlarının ne olduğunu bildiğinizi düşünüyorsanız, Colossal Cave’in bu türü tam olarak nasıl tanımladığını öğrenince şaşırabilirsiniz.

Devasa Mağara’da hayatta kalmakla kalmayıp içinden geçip tüm sırlarını kazanabilir misin? Şimdiye kadarki en zarif ve klasik macerayı üstlenirken zaman gösterecek – Roberta Williams tarafından yeniden tasarlanan Devasa Mağara!


Colossal Cave indir - (Direkt indir)

11.228
OYUN BİLGİLERİ 24 Ocak 2023 15:31
Colossal Cave

Tür: Macera, Oyun, Strateji

Platform: PC

Boyut: 6.09 GB

Crack: TENOKE

Tarih: 19 Ocak 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?