Coffee Talk Episode 2 Hibiscus & Butterfly

2Coffee Talk Episode 2 Hibiscus & Butterfly indir - (Direkt indir)

İnsanların birbirinden izole olduğu bir zamanda Coffee Talk, bir fincan sıcak içecekle yeniden iletişim kurabileceğimiz bir yerdir.

En sevdiğiniz kahve dükkanını tekrar ziyaret etmenin ve bir veya iki sıcak içecek eşliğinde fantezi arkadaşlarınızla yeniden bağlantı kurmanın zamanı geldi. Siz bir baristasınız ve müşterileriniz her zaman insan değil, onların hikayelerini dinleyin ve bir veya iki fincan sıcak kahve ile kalplerini etkileyin.

Sıcak İçecekler Demleyin
Çay, zencefil, nane, çikolata, kahve ve daha pek çok malzemeyi karıştırın. Gizli tarifleri deneyin ve bulun, kalplerini ısıtacak içecekler sunarak insanların hayatlarını değiştirin.

Latte-Art Başyapıtları Yaratın
Yaratıcılığınızı gösterin, içeceklerinizi süslemek için oyun içi sıvı simülasyonumuzla kendi latte-art başyapıtınızı çizin.

Sakin Eski Usul Atmosfer
Dışarıda yağmur yağıyor, sıcak bir içecek hazırlayın ve kendinizi rahatlatıcı kafe atmosferine bırakın. Rahatlatıcı müzikleri çalın ve kahve sohbetini dinleyin.

Kentsel Fantezi Cappuccinopunk
İnsanların, orkların, elflerin ve diğer ırkların zamanın başlangıcından beri bir arada yaşadığı alternatif bir günümüz Seattle’ında yaşayın. Müşterilerinizin her bir fincan eşliğinde anlattığı hikayelerle dünyayı keşfedin.

Çeşitli Karakterlerle Tanışın
İlginç ve tuhaf karakterlerle tanışın, örneğin; Elf grafik tasarımcısı Baileys, succubus bisdev yöneticisi Lua, ork oyun geliştiricisi Myrtle ve daha fazlası. Hikayelerini dinleyin ve bir iki sıcak içecekle onları etkileyin!


Coffee Talk Episode 2 Hibiscus & Butterfly indir - (Direkt indir)

6.784
OYUN BİLGİLERİ 21 Nisan 2023 17:46
Coffee Talk Episode 2 Hibiscus & Butterfly

Tür: Bağımsız Yapımcı, Macera, Oyun, Simulasyon

Platform: PC

Boyut: 420.93 MB

Crack: GOG

Tarih: 20 Nisan 2023

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?