Code 3 Police Response

0Code 3, gerçek, aktif polis ve polis destek personeli tarafından PC için geliştirilmiş taktik polis tabanlı birinci şahıs nişancı oyunudur. Bununla birlikte, size Kod 3’ün şu anda çok erken bir aşamada olduğunu ve büyümekte olduğunu bildirmeliyiz.

Böcekler olacak… birçok , birçok böcek. Ve oyun değişecek – çok. Bu oyun, bizim ve niş kitlemiz için eğlenceli bir proje olarak ve ilk müdahale ekibine ve askeri hayır kurumlarına geri vermek için geliştiriliyor.

Yukarıdakilerden herhangi biriyle iyi değilseniz, önemli değil ama… bu oyun size göre olmayabilir.

İlk kısmı beğenmediyseniz ama ikinci kısmı beğendiyseniz, web sitemizden bağış yapmayı planladığımız hayır kurumlarına göz atın. Duyduklarınızın hepsini beğendiyseniz okumaya devam edin, umarız siz ve arkadaşlarınız eğlenceli bir oyun yapma ve onu hak edenlere geri verme yolculuğumuza katılırsınız! Kârın bir kısmının kolluk kuvvetlerine ve askeri hayır kurumlarına gideceğini söylemekten gurur duyuyoruz!

Oyun, oyuncuyu ortalama, jenerik Amerikan şehrinizdeki bir devriye memurunun yerine koyar. Oyuncu, o memurun rolünü üstlenebilecek ve uygun şekilde hareket ederek çeşitli servis çağrılarına cevap verebilecek.

Eldeki sorunu çözecek olan oyuncuya aramalar gönderilecektir. Bazı aramalar diğerlerinden daha az dinamik olsa da oyun eğlence için geliştirilmiştir ve çoğu arama stresli ve/veya tehlikeli durumlar içerir. Her durumda en iyi hareket tarzına karar vermek oyuncuya kalmıştır, ancak oyuncu derecelendirilecek ve her seviyenin sonunda istatistiklere sahip olacaktır.


30.254
OYUN BİLGİLERİ 8 Temmuz 2023 19:23
Code 3 Police Response

Tür: Aksiyon, Erken Erişim, FPS, Oyun, Simulasyon

Platform: PC

Boyut: 6.21 GB

Crack: EARLY ACCESS

Tarih: 16 Haziran 2022

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?